Як в'язати шишечки гачком. Як в'язати другий ряд пенеткі шишечки докладний опис.

Будь-яка річ, в'язана гачком , буде виглядати набагато нарядно і незвичніше, якщо ви прикрасите її додатковими в'язаними прикрасами і візерунками. Одним з поширених видів прикрас для виробів, пов'язаних гачком , є прості шишечки, які стануть відмінним доповненням, як для дорослих, так і для дитячих речей. Для в'язання шишечок вам буде потрібно 50 грам пряжі і гачок відповідного розміру.
Інструкція
1
Наберіть ланцюжок з повітряних петель і поверніть виріб. Починаючи з другої повітряної петлі, обв'язуйте ланцюжок стовпчиками без накиду. В кінці ряду зв'яжіть одну повітряну петлю підйому і поверніть виріб.
2
Починайте в'язати другий ряд - пров'яжіть ряд стовпчиків без накиду, вводячи гачок в повну підставу петлі. Зробіть в кінці ряду повітряну петлю підйому і починайте в'язати третій ряд. У третьому ряду чергуйте шишечки і повітряні петлі.
3
Для того щоб зв'язати шишечку, введіть гачок в підставу стовпчика без накиду і витягніть петлю. Зробіть на гачку один накид, після чого введіть його в повну підставу стовпчика без накиду. Витягніть петлю, потім поверніться назад і заведіть гачок в перший стовпчик без накиду.
4
Нитка витягніть і повторно зробіть накид, а потім введіть гачок в другій стовпчик без накиду. Знову витягніть петлю. На гачку виявиться сім петель. Пров'яжіть їх разом з одним накидом. Пров'яжіть в кінці ряду повітряну петлю підйому і переверніть виріб.
5
В четвертому і наступних рядах в'яжіть також поперемінно візерунок з шишечок і повітряних петель, вводячи гачок для пров'язування шишечок в повну підставу петлі нижньої шишечки і одну нижню повітряну петлю.
6
В кінці всіх рядів робіть повітряні петлі підйому. Обв'язувати таким візерунком можна найрізноманітніші вироби - наприклад, ви можете пов'язати з візерунком у вигляді шишечок дитячі пінетки, і в такому випадку ваше в'язання піде по колу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Tc-v4umKDFs
В в'язанні існує маса технік, за допомогою яких можна урізноманітнити і прикрасити просте в'язане полотно, і однією з найпростіших є техніка вив'язування шишечок. Виконати шишечки на полотні можна і спицями, і гачком, і якщо в'язати їх контрастною пряжею на полотні нейтрального кольору, вони помітно пожвавлять його і зроблять ваше виріб більш цікавим і красивим.
Інструкція
1
Якщо в'язання спицями здається вам складним, і ви сумніваєтеся, що зможете чергувати узор і просту гладь, зв'яжіть рівне полотно, а шишечки пров'яжіть окремо гачком. Коли вони будуть готові, вам залишиться просто пришити шишечки в довільному порядку в потрібних місцях в'язання.
2
З окремих шишечок ви можете скласти різні узор и - сніжинки, квіти, і так далі. Для виготовлення шишечки гачком зв'яжіть три повітряні петлі і пров'яжіть п'ять стовпчиків з накидом в першу петлю.
3
Пров'яжіть петлі на гачку разом, зв'яжіть одну повітряну петлю підйому і протягніть через неї робочу нитку. Простягніть кінці нитки на виворітну сторону гульки і закріпіть.
4
Якщо ви хочете, щоб узор був більш рельєфним, виконайте гачком кілька стовпчиків з накидом на одній петлі полотна, пов'язаного спицями. Для цього введіть гачок в потрібну петлю, витягніть нитку іншого кольору і зв'яжіть дві повітряних петлі, а потім зв'яжіть в чотири стовпчики з накидом, пров'язуючи дві петлі тільки один раз.
5
Петлі, що знаходяться на гачку, пров'яжіть разом, а потім перенесіть петлю на праву спицю і продовжуйте в'язання спицями до того місця, де ви знову хочете пов'язати «шишечку».
6
В'язати такий узор можна і без застосування гачка - для цього пров'яжіть в особовому ряду потрібну петлю ниткою іншого кольору, простягаючи кольорову нитку по виворітній стороні в'язаного полотна. Пров'яжіть петлю виворітного схрещеною петлею за задню стінку, а потім пров'яжіть петлю шишечки виворітного і виворітного схрещеною петлею, поки кількість петель не досягне п'яти.
7
Є ще один спосіб в'язання узор а «шишечки», в якому узор вив'язується хусткової в'язкою, а самі шишечки розташовуються між двома петлями і є більш опуклими. Підніміть в особовому ряду на ліву спицю протяжку і пров'яжіть з неї п'ять петель, чергуючи лицьову за передню стінку і лицьову схрещену за задню стінку.
8
Поверніть роботу і пров'яжіть лицьовими петлі шишечки, а потім знову поверніть роботу і пров'яжіть петлі знову лицьовій гладдю. За допомогою гачка в особовому ряду пров'яжіть петлі шишечки з ниткою основного кольору, а потім продовжуйте в'язати основним кольором до кінця ряду або до наступної шишечки.