Як робити карвінг. Як зробити карвінг своїми руками.

Кожен знає, що в кулінарному мистецтві важливий не лише смак страв, але і краса їх оформлення, а також естетика сервірування столу. Сьогодні мистецтво прикраси блюд досягло великих висот, і нерідко можна зустріти справжні шедеври, створювані досвідченими кухарями. Все популярнішими серед звичайних людей стає мистецтво карвінгу - художнього різьблення по овочах і фруктам, і ви можете навчитися прикрашати за допомогою карвінгу свій стіл, дивуючи родичів і друзів красою страв.
Інструкція
1
Для карвінгу використовуються різноманітні овочі і фрукти, але для початку ви можете спробувати створити різьбу по огірку. З огірка виходять гарні рослинні мотиви - квіти і листя.
2
Щоб зробити квітка з огірка, відріжте від нього невеликий шматочок довжиною 7-8 см. Не доходячи до нижнього краю відрізка, зробіть надріз і відігніть його, щоб сформувати листок. По колу наріжте залишилися листя, роблячи між ними невеликі відстані. Потім візьміть ніж для карвінгу і зробіть по колу зріз товщиною 2 мм, щоб почати вирізати пелюстки майбутньої квітки. Ряд пелюсток формуйте овальним ножем.
3
Подальший ряд формуйте так само, але розміщуйте пелюстки в шаховому порядку відносно попереднього ряду. Для кожного наступного рівня пелюсток подрезайте площадку ножем на 1-2 мм. Серцевину огірка між пелюстками виріжте і покладіть туди серцевину, вирізану з шматочка моркви.
4
Кінчики листя подрежьте кухонними ножицями, надаючи їм загострену форму. Для того щоб квітка з огірка розкрився, помістіть його ненадовго в крижану воду.
5
Також з огірка можна зробити окремий декоративний листок, вирізавши з огірка подовжений плоский скибочку з S-подібним вигином. На зовнішній стороні скибочки зробіть ножем для карвінгу два тонких паралельних вирізу, а по обидві сторони від цих вирізів нанесіть поперечні короткі вирізи по всій довжині огірка. Край листа оформите декоративними зубчиками, вирізаючи їх ножем.
Звучне слово карвінг вже давно оселилося в нашому лексиконі. Так називається довгострокова укладка або завивка з застосуванням щадить хімії. Зазвичай карвінг робиться в перукарні професійними засобами, але можна спробувати перетворитися на кучеряву красуню і в домашніх умовах .
Інструкція
1
Для початку уважно придивіться до свого волосся. Визначте їх тип і структуру. Відповідно до цього вибирайте склад для карвінг а. Краще, щоб волосся було досить довгими (оптимальна довжина - до плечей) і м'якими. Тоді склад добре «візьме» волосся і ви зможете домогтися потрібного ефекту.
2
Зверніть увагу на пористість вашого волосся, тобто їх здатність вбирати вологу. Жорсткі волосся, які забарвлювалися давно і ніколи не піддавалися хімічній завивці, будуть погано вбирати вологу. Для них можна придбати засоби для пом'якшення. Наносити такі кошти необхідно перед процедурою завивки.
3
Уважно прочитайте інструкцію, що додається до купленого складом. Неухильно дотримуйтесь цієї інструкції. Дотримуйтесь правил безпеки, оскільки відступу від них можуть викликати непередбачені наслідки для вашої зачіски.
4
Ретельно вимийте голову. Відокремте тонкі пасма і закрутіть їх на пластикові коклюшки з гумками або м'які бігуді, призначені спеціально для хімічної завивки. Перевірте ступінь «накручених» кінчиків, вони повинні щільно прилягати до бігуді. Далі губкою нанесіть склад для завивки. Слідкуйте за тим, щоб кожна пасмо була добре змочена. Надіньте спеціальну шапочку і укутайте голову теплою тканиною, хусткою або шарфом.
5
Через певний час, вказаний в інструкції, промийте волосся гарячою водою, не знімаючи фіксаторів. Зверніть увагу, що шампунем користуватися не можна. Нанесіть на нерозкручені волосся закріплювач і через певний час акуратно розкрутіть фіксатори. Потім слід ще раз нанести закріплювач і через вказаний час змити його гарячою водою без шампуню. Скористайтеся спеціальним бальзамом для догляду за волоссям після хімічної завивки або звичайним ополіскувачем.
6
Після всіх цих хитромудрих процедур висушіть і укладіть волосся. Не варто мити голову в перебігу трьох днів, щоб склад краще закріпився. Карвінг можна робити раз на 2-3 місяці. Паралельно бажано використовувати живильні і зволожуючі маски для волос.Красота врятує світ!