Як робити паперовий сюрікени.

Бойові мистецтва японських воїнів-ніндзя здавна захоплюють людей і фігурують в різноманітному творчості - як у живописі та кінематографії, так і в рольових іграх, театральних постановках, і навіть в дитячих спектаклях. Образ ніндзя невід'ємно пов'язаний з незвичайним і витонченим зброєю, одним з популярних видів якого є метальний ніж - сюрикен . Справжній сюрикен вам навряд чи вдасться побачити в реальності, але ви можете створити іграшковий сюрикен з паперу.
Інструкція
1
Візьміть квадратний аркуш паперу і зігніть його по горизонталі. Потім розгорніть лист і зігніть верхній і нижній краї до центральної лінії перегину. Отриману фігурку ще раз зігніть навпіл по середній лінії згину, так, щоб у вас в руках опинився довгий вузький прямокутник.
2
Зігніть лівий верхній кут вниз, поєднуючи його з нижньою лінією прямокутника, а правий нижній кут точно так же загніть вгору, поєднуючи його з верхнім краєм прямокутника. Зігніть навскоси обидва краї отриманої заготовки - лівий край загніть по діагоналі наверх, а правий - по діагоналі вниз.
3
В результаті у вас повинна вийти фігура, що нагадує два трикутника, розміщених вертикально і зміщених один відносно одного, мають спільну лінію в основі. Ви виготовили перший модуль для паперового сюрикен а.
4
Повторіть всі описані дії, щоб скласти другий точно такий же модуль, але загинайте кути в другій деталі протилежно кутах першої деталі - трикутники другого модуля повинні бути дзеркальними по відношенню до трикутниками першого модуля.
5
Переверніть другу деталь і покладіть поверх неї першу деталь. У отримані кишені верхньої деталі проденьте кути нижньої деталі і переверніть фігурку. З протилежного боку також проденьте кути в кишені. Метальна зірка з паперу - сюрикен - готова.
Зверніть увагу
В школах бойових мистецтв бійців спеціально навчали навику метання сюрікенів - сюрикен-дзюцу. Зараз сюрікени і сякени можна купити як сувенір або ж зробити самому з паперу. Хоч ця модель і паперова, але вона дуже міцна і при точному попаданні може залишити недуже приємні враження.
Корисна порада
Зірочку сюрикена роблять з паперового аркуша квадратної форми. Для початку аркуш паперу потрібно розрізати на дві рівні частини. Творчий рада: можна спочатку взяти два однакових за розміром, але різних за кольором листа кольорового паперу.
сюрікен - це японське холодна зброя. Воно використовується в багатьох фільмах і аніме, а тому стало поширеною іграшкою серед шанувальників східного кіно і мультиплікації. Зрозуміло, для ігор можна зробити безпечну версію сюрікен - з паперу.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу, розташуйте його горизонтально. Складіть лист навпіл уздовж (по горизонтальній осі), потім знову розправте. Верхню і нижню половини зігніть у напрямку до середини так, щоб їх сторони торкнулися горизонтальній осі. Одержаний прямокутник складіть навпіл уздовж, нижню половину поклавши на верхню.
2
Виміряйте бічну сторону смужки. Така ж кількість сантиметрів відкладіть від верхнього лівого кута вправо по верхній стороні. З'єднайте цю точку з нижнім лівим кутом. По даній лінії зігніть кут смужки, опустивши його. Цю ж операцію виконайте з правою стороною смужки. Тільки там кут потрібно загнути вгору.
3
Виміряйте нижню сторону лівого маленького трикутника. Стільки ж сантиметрів відміряйте від нього по нижній стороні вправо. З'єднайте цю точку з верхнім кутом трикутника. Підніміть трикутник вгору, згинаючи папір за отриманою лінії. Так само, тільки вниз, загніть другий кут. У вас повинні вийти два трикутника, впритул прилеглих один до одного підставами.
4
Зробіть ще одну аналогічну деталь сюрікен. Тільки на цей раз лівий куточок потрібно буде загнути вгору, а правий опустити. На останньому ж етапі лівий трикутник опускається, а правий - піднімається.
5
З'єднайте дві деталі. Першу з них переверніть так, щоб її центр розташовувався горизонтально, а з боків були маленькі трикутники - зліва вгорі, а праворуч - внизу. Зверху покладіть другу заготовку. Вона повинна бути «обличчям», тобто двома великими трикутниками повернута до вас, лівий трикутник повинен бути вище.
6
Лівий кут першої деталі вставте в «кишеню» нижнього крупного трикутника. Правий - в верхній трикутник. Поверніть фігуру на протилежну сторону і повторіть процедуру.
Корисна порада
Для роботи вам знадобиться досить тонка паперів. Для більшого сюрікен підійдуть листи офісного паперу.