Як використовувати пароварку. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Пароварка - це один з кухонних приладів, який не тільки дозволяє приготувати корисну і смачну їжу, але також заощаджує дорогоцінний час господині. Обробка продуктів паром зберігає максимум корисних речовин і вітамінів.
Вам знадобиться
    • Пароварка
    • Овочі
    • М'ясо
    • Риба
Інструкція
1
Перш, ніж використовувати пароварку , потрібно промити всі її піддони теплою водою з миючим засобом, а потім сполоснути. Адже поверхня буде контактувати безпосередньо з харчовими продуктами.
2
Після цього потрібно залити воду в нижній резервуар-бачок до позначки. Для правильної роботи пароварки важливо, щоб рівень води не опускався нижче мінімального. На деяких пароварка є спеціальний носик, через який можна доливати воду прямо в процесі - це дуже зручно.
3
Потім потрібно вибрати продукти, які ви будете готувати в пароварці. Від цього залежить час приготування, на яке буде виставлений таймер. За умови розморожених продуктів м'ясо готується протягом години, для риби буде достатньо 30 хвилин. Тверді овочі, такі як буряк, готуються в залежності від розміру, але не менше години. Замороженим овочам буде досить півгодини.
4
Якщо ви плануєте готувати в декількох піддонах, то в нижній піддон краще покласти те, з чого може бути сік або бульйон, а наверх - звичайні сухі овочі. Також є спосіб, коли в піддон кладеться харчова фольга, і виходить додаткове ловлення продукту у власному соку.
5
Залишилося тільки укласти продукти по поддонам, перевірити рівень води і включити таймер на потрібний час. Поки продукти готуються, можна приготувати соус до них.
Зверніть увагу
Перед тим, як включати таймер, перевірте, чи включена пароварка в мережу. Іноді після наливання води вилку забувають вставити в розетку.
Корисна порада
Бульйон від м'яса чи риби, який збирається в піддоні, можна використовувати для приготування соусу.
Давно відомо, що правильне харчування - запорука здоров'я та довголіття. У сучасних людей є всі умови для того, щоб максимально поліпшити свій раціон, поповнивши його здоровими стравами без канцерогенів і зайвого жиру. А одним з головних помічників стане пароварка. Вона збереже колір і смак, а також всі вітаміни та мікроелементи.
Вам знадобиться
  • пароварка будь-якого типу, продукти, електрику або газ
Інструкція
1
Обробляйте їжу паром - ось що дослівно означає використання пароварки. Існують різні види і виробники пароварок, але основних типів два - це каструлі з вкладеною гратами для розташування над киплячою водою і побутові прилади різної конфігурації, числом секцій, розкидом температур і видами готуються продуктів. Зрозуміло, другий тип має більшу функціональність і дозволяє затрачати менше часу на приготування до 5 різних страв. Крім того, функції обробки паром з'явилися і у мікрохвильових печей, ємності для води, решітки та кришки поставляються в комплекті.
2
При готуванні по першому типу каструлю з водою поставте на плиту, воду доведіть до кипіння, переведіть температуру в середній режим, щоб підтримувати постійне вирування. На грати укладете продукти (рибу, м'ясо, птицю, овочі), закрийте кришкою і залиште до готовності. Мінус такої пароварки в тому, що в ній не можна приготувати рідке блюдо (суп або юшку) або каші.
3
Використання другого типу пароварок дає більше можливостей для приготування, можна зробити цілий обід за 40 хвилин. До того ж електричні пароварки більш гігієнічні у використанні, мають величезну і різноманітну класифікацію. Основою цього дива техніки є ємність для води і нагрівальний елемент (парогенератор) в нижній частині машини, а також піддон для збору конденсату. Встановіть кошики з блюдами, налийте води в ємність (для цього є окремий вхід, стаціонарний або висувається при необхідності), потрібний режим і температуру, встановіть таймер, якщо це необхідно і передбачено в моделі. Увімкніть пароварку. В деяких пароварка необхідно стежити за рівнем води, і при необхідності доливати.
4
Використовуйте пароварку не тільки для приготування страв. Вона ефективно розморожує, розігріває готові страви. Багато мам користуються їй для стерилізації пляшечок. Пароварка дозволяє відчути справжній смак продукту, і з часом ви навчитеся це цінувати і насолоджуватися здоровими стравами.
Зверніть увагу
Існує думка, що їжа з пароварка несмачна, але це залежить від обраного рецепта. Проявіть фантазію і використовуйте улюблені спеції, і скоро ви перестанете мріяти про смаженому біфштексі. Крім того, відновіть роботу шлунково-кишкового тракту і знизите вес.Пароваркі деяких виробників має функцію підключення до основного водопостачанню, в цьому випадку вони мають власні системи очищення води, але і коштують дорожче.
Корисна порада
За принципом пароварки працює мантовніца, яку цілком можна використовувати і для інших страв. До того ж вона має кілька ґратчастих вкладень, і підійде для приготування м'ясного/рибного блюда і овочевого гарніру одновременно.Врачі рекомендують підгодовувати малят їжею, приготованою на пару, тому якщо у вас є діти, пароварка просто незамінна. Ну і, звичайно, пароварка - головний інструмент дієтичного харчування.