Як фотографувати одяг.

Фотографії дизайнерського одягу складають портфоліо професійної швачки. Якість знімків прямо пов'язане з продаваемости одягу та успішністю її виготовлювача, тому в підготовці до зйомки важливо врахувати всі дрібниці.
Інструкція
1
Одяг може бути знята на моделі або манекені, а також в плоскому вигляді на вішалці. Насамперед виберіть цей параметр зйомки. Якщо кращий перший, костюм повинен підкреслювати красу моделі. При необхідності доповніть одяг аксесуарами: браслетами, поясами, бусами. З манекеном або вішалкою таких маніпуляцій не потрібно.
2
Підберіть яскраве, але не різке освітлення. Воно має бути м'яким, що підкреслює фактуру тканини. Уникайте різких тіней від складок тканини. Користуйтеся відбивачами для повноцінного освітлення всіх деталей.
3
Фон повинен контрастувати з кольором одягу, але не виділятися. Часто для таких зйомок використовується білий фон, але ви можете за бажанням фотографувати в інтер'єрі або на природі. В такому випадку ідея фону повинна гармоніювати з настроєм костюма, а колір - контрастувати.
4
При фотографуванні одягу на моделі не забувайте вигідно підкреслити і її красу, виставляйте світло і грайте кольором, залежно від типу її фігури. В деяких випадках (при зйомці брюк, суконь, топів) допускається урізання частин тіла, на які не надіта модель одягу (від шиї, від голови і т.д.).
5
Недоліки (плями на тлі, зморщечки на моделі та інше) можна прибрати або за допомогою освітлення під час зйомок, або пізніше, при обробці кадрів.