Як робити фотоколаж. Як зробити фотокалаж оригінальний.

Колаж з декількох фотографій, об'єднаних якоюсь спільною темою і загальним настроєм, і поміщених на оригінальний і красивий фон, привертає набагато більше уваги, ніж окремі фотографії. Ви можете виготовити колаж в подарунок на день народження друга або родича, прикрасити сімейний альбом або опублікувати колаж в інтернеті. Створити фотоколаж неважко, якщо у вас є програма Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте в Фотошопі кілька фотографій, які ви хочете помістити в колаж. Підготуйте зображення - для кожного з них застосуєте фільтр Sharpen, вибравши його в меню Filter. Створіть новий шар і виділіть на новому шарі прямокутний фрагмент, використовуючи інструмент Rectangular marquee tool.
2
Залийте виділену область інструментом заливки, вибравши відповідний колір. Потім об'єднаєте попередні шари з новим шаром, і після цього відкрийте меню Edit і виберіть опцію Free Transform, щоб змінити обриси ваших фотографій.
3
Виберіть для зміни форми інструмент Warp і, регулюючи лінії і точки на фотографіях, надайте їм відповідну форму - наприклад, форму прапора, що розвівається. Видозмінити таким способом всі фотографії.
4
Тепер підберіть підходящу текстуру, яка прикрасить ваш колаж, і відкрийте її в Фотошопі. Додайте шар з текстурою під попередніми шарами з фотографіями. Поверх всіх верств створіть новий шар і залийте його новим кольором.
5
Встановіть режим накладення шарів на Multiply з рівнем прозорості в 69%. Тепер на панелі інструментів виберіть кисть і налаштуйте її, встановивши параметри Shape Dynamics - Pen Pressure і Scattering. Параметр Spacing встановіть на 194%.
6
Розмір кисті встановіть на 25 пікселів. Ви можете зробити кисть м'якше, якщо зміните її параметри прозорості. Створіть над текстурою новий шар і використовуйте кисть, створюючи декоративні візерунки навколо фотографій. За допомогою кисті з іншого фактурою намалюйте кілька довільних ліній навколо фотографій.
7
Додатково ви можете вставити в колаж декоративний елемент - наприклад, квітку чи будь-який інший фрагмент картинки або фотографії. Доповніть колаж написами.
Зверніть увагу
Дивлячись в якому фотошопі! Краще все-таки вибирати Пікнік! Там легко і просто зробити фотоколаж. Просто натиснути на Фотоколаж і далі вибрати скільки фоток треба помістити в нього. Далі треба завантажити фотки і вставити їх в Колаж.