Як розкласти диван. Як розкласти старий диван.

Розкладний диван - дуже потрібна річ в будинку. В будь-який момент зручне сидіння може перетворитися в двоспальне ліжко, на яку можна вкласти спати гостей. Економія місця і практичність на обличчя. Однак купивши новий диван , люди часто потрапляють в тупик, не знаючи, як правильно його розкласти.
Інструкція
1
Перевірте, не збереглося чи інструкції від диван а. Механізмів розкладки диван ов буває декілька, так що не можна з упевненістю сказати, за яким принципом розбирається саме ваш диван .
2
Уважно огляньте диван . Якщо ви побачите якісь ручки, за які можна потягнути, зробіть це.
3
Тимчасово зніміть всі подушки, які можна прибрати з диван а. Ще раз уважно його огляньте. Спробуйте потягнути вперед сидіння диван а. Якщо вийшло, то подушку спинки необхідно укласти в утворену ямку для отримання рівного спального місця.
4
Якщо сидіння вперед не висуваються, спробуйте потягнути його нагору на себе, розкласти внутрішню конструкцію, висунути і встановити ніжки під лежаче місце. Потім укладіть подушки для отримання рівної поверхні для сну.
5
Якщо ви є власником кутового диван а, то висуньте нижню шухляду, потягнувши за ремінець вперед. Потім потягніть його вгору. Диван розкладений.
Зверніть увагу
Розкладаючи диван, будьте обережні, простежте, щоб на території, яку він обійматиме в розкладеному вигляді, не виявилося сторонніх предметів. Чи не вдарте самі себе який-небудь частиною дивана.
Корисна порада
Пам'ятайте, що розкладний диван - це дуже зручна річ, однак перед його покупкою необхідно зрозуміти, яким саме чином він розкладається і переконатися, що дана модель дивана взагалі може розкладатися.