Як фотографувати обличчя.

Людини - найпопулярніша тема у фотомистецтві. Під час зйомок важливо не тільки приховати дрібні дефекти особи (оспинки, зморщечки), але і підкреслити достоїнства. У підготовці кадру важн врахувати як форму особи, так і освітлення і характер фону.
Інструкція
1
Освітлення повинне бути яскравим, але не сліпучим. Якщо модель буде жмуритися, очі будуть сльозитися і вийдуть не такими виразними, до того ж будуть видні мімічні зморшки.
2
Експериментуйте з одягом. Підбирайте гардероб відповідно до фігурою моделі або на власний смак, головне - робіть це напередодні зйомки, а не за півгодини до початку.
3
Робіть кілька знімків з різних ракурсів. Іноді людина знає, з якого боку виходить красивіше, але частіше фотографу доводиться самостійно «прозванивать» вигідні становища. З кожного положення робіть кілька кадрів.
4
Не фотографуйте занадто близько. Краще відійти подалі і навести зум при необхідності, але при надмірному наведенні видно всі недоліки. Вам доведеться провести багато часу в графічному редакторі, щоб позбутися від нерівностей тони і прищиків.
5
Наводьте фокус на очі. Намагайтеся не світити прямо в них, щоб уникнути червоності на кадрі. Якщо вам вдасться вловити вираз очей, весь кадр можна вважати вдалим.