Як зшити фрак.

Фрак дійшов до нас із глибини століть і являє собою парадну чоловічу одяг для званих вечерь і банкетів. Для фрака підходить щільна костюмна тканина, а також оксамит. Виріб обов'язково шиється на подкладе.
Інструкція
1
Зробіть всі необхідні мірки: довжини виробу, довжини рукава, обхвату грудей, обхвату талії, обхвату стегон. Приготуйте тканину для фрака і підкладкову тканину. Зробіть викрійку фрака на газеті. Розкладіть викрійку переду фрака на одинарному шарі тканини. Відзначте крейдою поперечні смуги, які відповідають лініям грудей, талії і нижньому краю. Переверніть викрійку переду і використовуйте її як лекала для другої половини полички вироби. Викроїте другу поличку аналогічним способом. Поперечні смуги обох половинок вироби повинні збігатися.
2
Викроїте деталі спинки, враховуючи, що їх довжина більше, ніж у переду фрака. Викроїте рукава фрака і комір. Сколите викрійку шпильками і виріжте ножицями, залишаючи припуски на шви близько 1,5-2 сантиметрів.
3
перезніміть викрійку на підкладкову тканину аналогічно попереднім етапам. Виріжте всі деталі. Деталі основної тканини змітайте. Приметайте до поличках рукава і комір. Зробіть примірку. Якщо фрак сіл по фігурі, приступайте до подальшої обробки виробу.
4
Посадіть комір і лацкани на клеевіну, отутюжьте. Змітайте подклад і приметайте його до основного виробу. Зробіть примірку ще раз, щоб подивитися як сидить подклад. Якщо все село ідеально, приступайте до обробки фрака на машинці.
5
Сшейте всі деталі фрака і пристрочите до нього підкладкову тканину. Обробіть всі шви і зрізи. Пришийте гудзики і зробіть петлі. Відпрасуйте виріб, щоб воно прийняло форму і село так, як треба.