Як вибрати незамерзайку.

З приходом холодів у кожного водія виникає потреба у купівлі якісної незамерзаючої рідини. При купівлі навіть такого звичного продукту, завжди є небезпека отримати контрафактну і небезпечну продукцію. При виробництві контрафакту зазвичай використовується метанол, а поява великої кількості підробок пов'язано з введенням закону, що посилює оборот спиртовмісної продукції. Розглянемо основні ознаки відмінності якісної продукції від контрафакту.
Інструкція
1
Перше, на що необхідно звернути увагу - це ціна. Незамерзаюча рідина не може коштувати 60 - 120 рублів, так як виробництво ізопропілового спирту (основного складового елементу незамерзаючої рідини) як мінімум в 3-4 рази вище.
2
Зверніть увагу на етикетку. Дата виготовлення не може бути надрукована типографським способом - це явна ознака підпільного виробництва.
3
Контрафактна продукція розфасовується в неякісну тару, основні недоліки завжди кидаються в очі: • Зам'ятий упаковка • Неякісна папір, з якого виготовлена етикетка • нечитабельні текст і нечіткі зображення • Сторонні домішки всередині пляшки • Сама рідина непрозора, що є ознакою використання спиртовмісних відходів.
4
Перевірте запах рідини. Якісна продукція має неприємним запахом ізопропанолу, в той час як контрафакт, що виготовляється з метанолу, має дуже слабовираженний запах.
5
Якість продукції можна перевірити, визначивши ступінь його горіння. Намочіть ганчірку незамерзаючої рідиною і підпаліть її, якщо полум'я буде яскравим і не коптящим, значить перед вами якісний продукт.
При підготовці автомобіля для роботи в осінньо-зимовий період, кожен автолюбитель знає, що разом із заміною літньої гуми на зимову, необхідно в бачок омивача залити рідину, що не, як її ще називають: « незамерзайку . Звичайно, її можна придбати і залити, а можна і зробити самому.
Вам знадобиться
  • - дистильована вода
  • - ізопріловий спирт
Інструкція
1
Незамерзающая склоочисних рідина є розчином рідкого речовини, що має низьку температуру замерзання. До її складу входять органічні речовини, в основі яких міститься спирт. Для цих цілей може бути використаний спирт: етиловий (біоетанолового), ізопріловий і метиловий.
2
У зв'язку з тим, що при застосуванні метилового спирту, можливе попадання метанолових парів в салон, а це може привести до отруєння водія та пасажирів, в Росії використання його в побутової хімії заборонено.
3
Використання як основи біоетанолу або етилового спирту, дозволяє отримати якісну продукцію, вона не представляє серйозної небезпеки для людського організму, але затратна з фінансової точки зору.
4
Ізопріловий спирт, закладений в основу незамерзаючої рідини менш небезпечний (небезпечний при внутрішньому вживанні), ніж метиловий спирт, рідина на його основі добре очищає і більш приваблива за ціною. Ізопріловий спирт - це хороший розчинник ефірних масел, алкалоїдів, його застосування знижує огнеопасность, широко використовується у побутовій хімії. Застосовується, як замінник етилового спирту.
5
Купуєте ізопріловий спирт. Для отримання потрібної концентрації незамерзаючої рідини купите (наберіть) воду. Пам'ятайте, краще використовувати фільтровану або дистильовану воду, вона повинна бути м'якою. Використання води з водопроводу (має опади мінеральних солей) можливо призведе до виникнення на склі подряпин або інших неприємностей.
6
Розведіть ізопріловий спирт з водою в пропорції 1: 1, щоб не зважувати беріть в об'ємному співвідношенні.
7
Додайте для гарного миючого ефекту поверхнево - активна речовина, можна рідке мило або автошампунь - до 2% від обсягу.
8
За бажанням додайте ароматизатор, щоб прибрати запах спирту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qap9pDABzk4