Як зменшити витрату палива на Ниві. Як зменшити витрату в шевроле ниві.

Великий витрата палива - головний біль багатьох автомобілістів. Особливо вона посилюється в моменти підвищення цін на паливо. Автомобіль Нива і без того славиться високим витрата ом палива, але зменшити його можна, слідуючи простим рекомендаціям
Інструкція
1
Візьміть собі за правило перевіряти перед кожною поїздкою тиск в шинах. Спущені шини - одна з основних причин раптового збільшення витрата а палива. Для Ниви розробники рекомендують тиск 2,0/2,1. Щоб всякий раз не перевіряти кожне колесо, ви можете придбати датчики тиску в шинах. Для Ниви кращого всього підійдуть знімні датчики, які встановлюються замість ніпелів. В комплекті йдуть чотири датчика і пульт, на який виводиться інформація про тиск у кожній шині. Як правило, пульт повідомляє вам звуковим сигналом про те, що присутнє різниця в тиску шин.
2
Регулярно проходите діагностику в спеціалізованому центрі. Це допоможе виявити майбутню поломку на стадії її появи. Так ви витратите менше грошей на ремонт. Частою причиною надмірного витрата а палива є засмічені паливні фільтри. Також потрібно стежити за станом інжектора, який час від часу вимагає прочищення.
3
Зменшити витрата палива може допомогти "чиповка" двигуна. Цей спосіб підходить для власників інжекторних автомобілів. Чиповка - це комп'ютерна перенастройка електронного блоку управління вашого двигуна. Пам'ятайте, що вибираючи одне, ви жертвуєте іншим. Зокрема, перепрошівая на зменшений витрата палива, ви втратите кілька кінських сил. Тому гарненько зважте всі за і проти. Ні в якому разі не вдавайтеся до допомоги автослюсарів-кустарщіков. У спеціалізованому центрі ви заплатите трохи більше, але будете мати гарантію того, що вам зроблять все правильно і грамотно.
4
Як би смішно це не звучало, але один із способів економити бензин - не їздити занадто швидко. Справа в тому, що при швидкості 60-90 км/ч витрата палива зростає приблизно в 2 рази, а при швидкості 120 км/ч вже на цілих 70%. Причина полягає в повітряному опорі. Чим вище швидкість, тим більше потужності доводиться двигуну витрачати на неї подолання, отже, витрата зростає. Особливо це яскраво виражено у Ниви з її великим коефіцієнтом повітряного опору.
5
Ще одним дуже хорошим способом економії є установка газобалонного обладнання. Славиться своєю якістю обладнання італійського виробництва. Вартість установки складає близько двох тисяч доларів, але якщо ви часто користуєтеся автомобілем, то воно окупиться буквально протягом року. Якщо ви палить людина, то вам доведеться утриматися від куріння в салоні автомобіля з ГБО, так як це дуже небезпечно.
Зверніть увагу
Перед чиповки двигуна гарненько подумайте, чи варто воно того
Корисна порада
Все удосконалення вашого автомобіля слід виконувати в спеціалізованому центрі у професіоналів.