Як в'язати Арани.

Аранськіє в'язання, відоме також під назвою "ірландське мереживо", славиться своїми візерунками і технікою виконання. В старовину в'язалися аранськие светри з грубої вовни. Характерна ознака Аранськіє в'язання - кельтський орнамент. Аранське в'язання в сучасній інтерпретації являє собою візерунок з переплетення кіс і схрещування петель. Отже, в'яжемо Арани .
Інструкція
1
Наберіть на спиці двадцять три петлі. Перший ряд пров'яжіть лицьовими петлями. Другий і всі наступні парні ряди в'яжіть по шість лицьових петель і дев'ять виворітних. Третій ряд пров'яжіть шістьма лицьовими петлями. Три петлі з цього ряду зніміть на додаткову спицю і залиште на лицьовій стороні роботи. Потім пров'яжіть три лицьових петлі і стільки ж з додатковою спиці, а потім ще дев'ять лицьових.
2
П'ятий ряд пров'яжіть аналогічно першому. Сьомий ряд в'яжіть спочатку по шість лицьових, потім по три лицьових, ще три петлі зніміть на додаткову спицю і залиште на виворітного стороні роботи. Продовжуйте в'язати три лицьові, потім три зняті петлі з додатковою спиці, а потім ще шість лицьових. Дев'ятий ряд пров'яжіть аналогічно сьомого, але в кінці замість шести лицьових петель пров'яжіть дев'ять.
3
Одинадцятий ряд пров'яжіть аналогічно першому. Тринадцятий ряд почніть з дев'яти лицьових петель, наступні три зніміть на додаткову спицю і залиште на виворітного стороні роботи. Продовжуйте в'язати три лицьові петлі, потім три петлі, зняті з додатковою спиці, і потім знову шість лицьових. Починаючи з п'ятнадцятого ряду, повторюйте візерунок з початку.
4
Для з'єднання Аран між собою використовуйте схрещені петлі. Для цього вив'язувати лицьові і виворітні петлі. Пров'яжіть один ряд звичайними виворітними петлями. А другий ряд пров'яжіть «бабусиними» лицьовими петлями. Тоді петлі попереднього ряду стануть схрещеними.