Як прибрати плями на замшевого взуття.

Замшеве взуття вимагає більш ретельного і копіткого догляду, ніж чим взуття зі шкіри. Вивести плями з замші досить складно, але, тим не менш, турбуватися не потрібно, краще знайти трохи вільного часу і проявити терпіння. Тоді зусилля будуть винагороджені.
Інструкція
1
Позбутися плями на замшевого взуття можна за допомогою звичайного бензину. Для цього необхідно змочити в ньому невеликий шматочок м'якої тканини і потерти забруднення до повного його видалення.
2
Видалити пляму з замші можна й звичайною щіткою для взуття, попередньо змочивши її в мильному розчині з додаванням невеликої кількості нашатирного спирту.
3
Прибрати сольові розводи з замшевого взуття можна, якщо ретельно потерти її кіркою чорного хліба.
4
Для того, щоб освіжити замшеве взуття і підняти ворс, потрібно просто потримати її над парою.
5
Якщо на замшевого взуття з'явилися потертості, то можна купити у взуттєвому магазині спеціальний аерозоль відповідного кольору і нанести його на туфлі або черевики, дотримуючись інструкції.
6
Сушити замшеве взуття необхідно тільки при кімнатній температурі, попередньо набивши її папером, щоб вона не деформувалася.
Корисна порада
Не забувайте доглядати за замшевим взуттям. Купіть в взуттєвому магазині спеціальний склад для замші, який здатний відштовхувати від неї різного роду забруднення.