Як в'язати вудки.

Будь рибалка знає, що п'ятдесят відсотків успіху лову залежить від правильно закріплених вудок. Сьогодні ми поділимося порадами про те, як правильно в'язати вудки , щоб риба не зірвалася і не попливла.
Інструкція
1
Глуха петля. Візьміть волосінь, складіть її вдвічі і на кінці зав'яжіть звичайним вузлом. Щоб зробити петлю міцніше, складіть волосінь вдвічі, один раз оберніть навколо кінців і потім протягніть в петлю, не відпускаючи їх. Затягніть тугіше. Розмір петлі виберете за бажанням.
2
Морський вузол. Візьміть волосінь, складіть її і перекрутити в невелику петлю. Знизу в цю петлю пропустіть вільний кінець волосіні. Потім захлестніте його за інший кінець волосіні, який попередньо натягніть, і знову пропустите в ту ж саму петлю. Затягніть вийшов вузол тугіше.
3
Петля з обвиттям. На кінці волосіні зав'яжіть вузол без затяжки. Потім зробіть петлю бажаного розміру. Кінець два рази оповте навколо волосіні і знову просмикніть вузол. Затягніть як слід.
4
Петля хрестоподібна. Відміряйте від кінця волосіні необхідну відстань і зав'яжіть простий вузол без затяжки. Відступите від нього невелику відстань і зав'яжіть другий такий же вузол, перехлестнув його з першим. Пов'язані сторони розведіть. Петлі розтягніть і в середину помістіть вудила. Кінець волосіні просмикніть через всі петлі і зв'яжіть морським вузлом.
5
Петля для ковзаючого поплавка. Така петля служить своєрідним стопором для ковзаючого поплавка. Візьміть волосінь діаметром 0,4 міліметра, складіть її вдвічі і прикрутіть п'ятьма-шістьма витками вільного кінця навколо підстави. Закріпіть петлею з обвиттям.
6
Петля-вузол. Лісочку перегніть напівпетлями, затисніть її великим і вказівним пальцями. Іншою рукою перегніть її в площині зліва направо. Верх великої петлі просмикніть в маленьку і затягніть.
7
Вузол для повідця. На волосіні зробіть дві напівпетлі двох полуузлов. Розведіть їх в різні боки. Такі ж петлі зробіть і на самому повідку і вплетіть їх в петлі волосіні. Затягніть вузол.