Як поставити картинки на форумах.

Спілкуючись на форумах , ви можете не тільки залишати текстові повідомлення, а й приєднувати до постів графічні та мультимедійні елементи (картинки, відеофайли, анімацію). Все це робиться через простий і зрозумілий інтерфейс форуму.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
На сьогоднішній день існує три способи, що дозволяють користувачам вставляти картинки в свої повідомлення на форумах : вставка зображення через BB-код, інтеграція картинки допомогою інтерфейсу форуму, а також вставка картинки через розширений режим текстового редактора.
2
Ви можете поставити картинки на форумах з використанням BB-кодів. Для цього вам знадобиться посилання на зображення, розміщене в інтернеті. Якщо ви бажаєте поставити свою картинку, в такому випадку, вам потрібно спочатку розмістити її в мережі для отримання посилання на файл. Після того, як ви отримаєте посилання на зображення, ви можете запостити його в своєму повідомленні. Для цього виконайте наступні дії: у вікні написання повідомлення пропишіть код [IMG] посилання на картинку з http://[/IMG]. Відправте повідомлення, і картинка відобразиться в ньому (якщо форум підтримує BB-код).
3
Ви також можете поставити картинку за допомогою спеціальної кнопки графічного редактора на форумі. Для цього знайдіть у формі нового повідомлення іконку завантаження зображення і клацніть по ній. У вікні «лоадера» знайдіть потрібне зображення і вставте його в повідомлення. Така можливість присутня на будь-якому типі форуму (якщо вона не відключена адміністратором).
4
Якщо в формі нового повідомлення ви не знайдете кнопки для завантаження зображення, вам потрібно перейти за посиланням "режим», розташованої в нижній частині форми. На наступній сторінці ви знайдете потрібну кнопку. Подальші дії по вставці картинки ідентичні діям, розглянутим в третьому кроці.