Як вибрати протитуманні фари.

протитуманні називають фари , що мають жовті, білі, червоні, сині або зелені скла, вони дають горизонтальний плоский промінь, який стелиться на дорозі. Застосовуються "противотуманки" у важких метеоумовах, коли видимість на дорозі скорочується в 3 - 4 рази: сніг, туман, смог і т.д., використання звичайних фар в таких умови стає марним. Головним критерієм вибору протитуманних фар є їх технічні характеристики.
Інструкція
1
Найбільше значення має колір скла. Кращими є яскраво - жовтий і молочно - білий - це кольори синій частині спектра. На відміну від зеленого, синього і червоного кольорів, кольору синього спектра набагато краще розсіюються в краплях води.
2
Зверніть увагу на маркування фари . Протитуманні фари , що пройшли випробування на придатність і відповідну сертифікацію, мають спеціальне маркування на склі, у вигляді двозначного коду країни і букви «В». Наявність букви «В», говорить про те, що фари дійсно протитуманні. Потужність лампи не повинна перевищувати 50-60 Вт, при цьому на цоколі повинна бути вказана маркування Н-1 або Н-3.
3
При установці протитуманних фар необхідно пам'ятати, що светотеневая риса не може перебувати, вище або нижче рівня очей водія, тому встановлювати їх потрібно під лінією звичайних фар, недоцільно розміщувати такі фари на даху автомобіля.