Як вибрати склоочисники.

склоочисника називають спеціальні пристрої для видалення крапель бруду і води зі стекол автомобіля. Ними також оснащуються повітряні, морські судна та залізничні склади. На вибір склоочисників впливає безліч факторів, такі як кривизна скла, рік випуску автомобіля, кліматичні умови, розмір щіток, механізми кріплення і т.д. Нижче представлено кілька рекомендацій з вибору склоочисників.
Інструкція
1
Перед купівлею склоочисника скористайтеся каталогом виробника, в ньому можна знайти точну відповідність номера щіток з конкретною моделлю автомобіля. Розміри щіток необхідно перевіряти за даними виробника автомобіля.
2
Зверніть увагу на заявлені температури, для роботи в яких призначені склоочисники , якщо ви купуєте зимові щітки, то вибирайте їх відповідно саме нашим, а не європейським кліматичним умовам. Слід бути особливо уважним при покупці всесезонних склоочисників. Зверніться до каталогу виробника. Якщо в ньому присутня зимовий варіант тієї ж моделі, швидше за все, нижня межа температур для всесезонной версії дорівнює 15 градусам.
3
Не купуйте щітки, якщо в їх комплект не входять кріплення або перехідники до повідця вашого автомобіля. Саморобні кріплення застосовувати не рекомендується.
4
Якість роботи склоочисників сильно падає, якщо скло має на своїй поверхні тріщини або подряпини, які видно при світлі зустрічних фар. В таких умовах щітки склоочисника будуть швидко зношуватися.
5
На роботу і довговічність щіток також впливає якість склоомиваючої рідини, необхідно ретельно підходити до вибору і цього продукту.
Чистота вітрового скла автомобіля, його прозорість - це, мабуть, один з найважливіших факторів використання автомобіля. Адже цей фактор більше ніж багато інших безпосередньо впливає на безпеку руху. Від стану вітрового скла може залежати життя самого водія, пасажирів автомобіля, а також і життя тих, хто може опинитися поблизу с автомобилем в якийсь момент. Тому дуже важливо періодично перевіряти щітки склоочисника з метою своєчасного виявлення недоліків, що вимагають негайного усунення.
Інструкція
1
Перевірте стан щіток свого склоочисника наступним чином. У випадку з справними щітками, про яких можна сказати, що вони в нормальному експлуатаційному стані, повинні виконуватися такі умови. Після свого проходження по склу щітка не повинна залишати жодних брудних розлучень. Щітки повинні просуватися по склу рівно, без зайвих стрибків і повинна неодмінно очищати всі доступні їй ділянки.
2
Щітка також повинна залишати після себе гладку, а не подряпану поверхню, інакше огляд в темний час доби буде нижче рівня норми, а вітрове скло скоро доведеться міняти. Якщо хоча б одне з перерахованих вище умов не виконується, ваші щітки потрібно міняти якомога швидше.
3
Щітки склоочисника бувають двох видів: каркасні і безкаркасних. Купуйте каркасні щітки, якщо хочете заощадити кошти і бути впевненими в якості. Вона перевірені часом і якість їх залежить не від виробника, а від стану самої щітки. Тому купуючи щітки такого виду, зверніть особливу увагу на гумовий елемент. Відстані між точками його кріплення повинні бути абсолютно однаковими. Саме цей фактор у каркасних щіток впливає на ступінь притиснення щітки до скла.
4
Якщо ви не збираєтеся економити на щітках, здобувайте безкаркасних. Тільки майте на увазі, що купувати в цьому випадку потрібно тільки щітки перевірених фірм, інакше гроші будуть витрачені даремно.
5
Купуючи щітки, зверніть увагу на якість самого матеріалу, з якого виконано виріб. Не пропустіть з виду і стан матеріалів, застосовуваних у виробі. Так переконайтеся, що до складу гумки, з якої зроблено підставу щітки, входить силікон. Відсутність цього компонента впливає на збереження такої властивості, як еластичність. Гумові щітки з силіконом набагато більш стійкі до осідають краплях масла.
6
Не купуйте щітки, повністю складаються з силікону. Потрапляє на скло пісок буде поступово осідати на таких щітках, а надалі зашкодить вітрове скло, періодично дряпаючи його.
7
Не залишайте без уваги довжину щіток склоочисника. Довші щітки захоплюють при очищенні більшу поверхню.