Як утеплити баню цегляну.

Лазню , побудовану з цегли, слід не тільки утеплювати, а й захищати стіни від впливу вологи і пари, особливо якщо цегла силікатна. Якщо цього не зробити, то цегла швидко зруйнується, а лазня буде холодна.
Вам знадобиться
  • -теплоізоляціонний матеріал
  • -дюбель і планки для кріплення
  • -Пароізоляційні матеріал
  • -гідроізоляціонний матеріал
  • -тес листяних порід дерева
Інструкція
1
Зовнішні стіни лазні потрібно утеплювати за допомогою мінеральних утеплювачів, які продають в плитах, матах і рулонах. Плиткові утеплювачі кріпляться за допомогою дюбеля і додатково проклеюються спеціальним клеєм. Між плитами потрібно встановлювати металеві куточки точно за розміром плит.
2
Рулонними утеплювачами слід провести обтяжку всіх зовнішніх стін і закріпити їх за допомогою планок або тонких рейок.
3
Зверху проводиться обробка за бажанням.
4
Утеплювати слід не тільки не стіни, а й фундамент по всьому периметру лазні.
5
Внутрішні стіни, стеля, двері - потрібно обтягнути пароізолірующую матеріалом. Поверх нього провести обробку деревом листяних порід. Між пароізолірующую матеріалом і обробкою стелі оставляется відстань для вентиляції.
6
Зовнішню частину стелі можна утеплити потрійним шаром захисту від впливу пари і вологи. Спочатку закріплюється шар пароізоляції, на нього - шар теплоізоляції і все закривається паро або гідроізоляцій.
7
Зовнішню частину стелі також можна утеплити за допомогою глини та засипки теплозберігаючих матеріалів.
8
Для цього слід розвести глину і залити тонким шаром на зовнішню частину стелі. Після повного висихання шару глини насипати ще один шар і ретельно утрамбувати.
9
Поверх глини необхідно насипати товстий шар теплосберегающего матеріалу, наприклад, шлаку, тирси, землі і т.д.
10
Пол в бані потрібно робити з кахлю, поверх нього стелити дерево, щоб кахель не обпалює ноги. Додатково утеплювати підлогу не потрібно. Кахель швидко нагрівається і довго тримає тепло, тому підлога буде завжди теплим.