Як дізнатися шлюз провайдера. Як дізнатися основний шлюз свого провайдера.

Підключення локального комп'ютера до інтернету, як правило, відбувається з використанням проміжного маршрутизатора компанії, що надає послугу підключення. При використання TCP/IP-протоколу цей пристрій називають основним шлюзом . Іноді виникає необхідність з'ясувати IP-адресу основного шлюзу свого інтернет- провайдера.
Інструкція
1
Існує кілька способів зробити це. Наприклад, можна побачити цей IP-адреса в віконці властивостей підключення мережевої карти комп'ютера до мережі. Щоб до нього добратися розкрийте головне меню на кнопці «Пуск» і в секції «Налаштування» клацніть рядок «Мережеві підключення». Відкриється папка з ярличками всіх створених підключень, серед яких вам треба знайти своє поточне і клацнути його правою кнопкою мишки. В випав контекстному меню виберіть пункт «Стан», щоб відкрити віконце з інформацією про це інтернет-з'єднанні. У ньому є дві закладки - вам потрібна та, на якій написано «Підтримка». IP-адреса основного шлюзу цього з'єднання поміщений в саму нижню рядок на цій вкладці.
2
Інший спосіб - використовувати утиліту ipconfig зі стандартного набору операційної системи. Для цього вам потрібно запустити термінал командного рядка. В головному меню ОС є рядок «Виконати» - клацніть її. Таким способом ви відкриєте діалогове віконце запуску програм. Можна це ж зробити натисканням гарячих клавіш WIN + R. У поле для введення надрукуйте cmd і клацніть кнопку «ОК» (або натисніть Enter). Так ви запустите вікно терміналу, в якому треба набрати команду ipconfig і натиснути клавішу Enter. Запуститься утиліта, яка визначить і виведе у вікно терміналу параметри всіх наявних з'єднань комп'ютера. Буде в цьому списку і IP-адресу основного шлюзу.
3
Однак треба брати до уваги той факт, що при підключенні до інтернету не напряму, а через роутер, основним шлюзом для вашого комп'ютера буде цей самий роутер. Відповідно, отриманий вищеописаним методом IP-адреса буде його IP-адресою для внутрішньої мережі. Щоб обійти цю перешкоду треба або підключити кабель інтернет-з'єднання до мережевої карти в вашому комп'ютері прямо, або просто звернутися в службу підтримки свого провайдера з питанням про адресу основного шлюзу.