Як домогтися попелястого кольору волосся. Як домогтися темно попелястого кольору волосся сначало обесветіть.

Попільний - один з найбільш шкідливих і вимогливих відтінків. Але в той же час він мрія багатьох жінок, тому що додає образу вишуканість і холодну ніжність. Пофарбували в рівний красивий попелястий колір волосся дуже складно. Але є кілька секретів, як добитися ідеального кольору.
Вам знадобиться
  • - фарба;
  • - спеціальні перукарські інструменти;
  • - фарба для знебарвлення.
Інструкція
1
Такий колір ідеально підходить дівчатам з холодним типом зовнішності. Перед тим як пофарбуватися в попелястий, переконайтеся, що ви светлокожая і з блакитними очима. Також шкіра повинна бути в ідеальному стані. Адже попелястий сильно підкреслює всі недоліки на обличчі. Причому він навіть посилює ці дефекти в кілька разів. Крім цього? потрібно пам'ятати, що попелястий колір може значно зістарити свою володарку. Це відбудеться, якщо у жінки є мімічні зморшки.
2
Догляд за волосся ами та їх зволоження - запорука успішного фарбування в попелястий колір. Адже щоб його отримати, потрібна не одна процедура. А кожна з них значною мірою псує якість волосся . І навіть якщо колір виходить рівним після декількох забарвлень, то без зволоження волосся и виглядають сухими і млявими.
3
Щоб отримати попелястий відтінок на темних волосся ах, їх спочатку потрібно освітлити. Однак довірити таку процедуру краще професіоналам, щоб не зіпсувати свої волосся и ще на початковому етапі перетворення в попелясто-русяву блондинку. Фарбуючи руді, русяві й темні волосся и в попелястий, дуже часто отримують зеленуватий і жовтуватий відтінок. Справитися з ним допоможуть засоби відтінків - попелясті, фіолетові або сріблясті. Вони пріглушат цей відтінок і допоможуть вирівняти колір. Найлегше стати володаркою попелястого відтінку світлої блондинці. Домогтися благородного відтінку можна, пофарбувавши волосся и без додаткового знебарвлення.
4
Попільний відтінок - колір загадковий, але дуже примхливий. Крім того, що при забарвленні складно домогтися необхідного тону, так він ще й дуже вибагливий у догляді. Фахівці рекомендують: хочете подовше зберегти колір після фарбування - зробіть ламінування. Тоді попелястий відтінок не померкне 3 тижні. Крім цього, необхідно для збереження кольору користуватися делікатними шампунями для забарвлених волосся . Дотримуючись цих рекомендації, ви зможете створити образ загадковий жінки, холодної і ніжною одночасно.