Як вводити сир.

Сир - це один з перших молочних продуктів, який повинен бути присутнім в раціоні харчування дитини. Він містить корисний молочний білок, молочний жир, кальцій, фосфор і вітаміни. Всі ці компоненти впливають на повноцінний розвиток малюка.
Інструкція
1
Сир необхідно вводити в раціон харчування дитини після досягнення нею 5-ти місяців. Робити це потрібно поступово.
2
У перший день необхідно дати дитині 5 грам сиру (1/2 чайної ложки), потім щодня збільшувати цю кількість на 5 грам так, щоб через 4 дня воно становило приблизно 15-20 грам. Дитині, котрий досяг однорічного віку, необхідно давати близько 50 грам сиру на добу.
3
На початковому етапі введення сиру в раціон харчування дитини давати його необхідно вранці, щоб простежити реакцію організму на новий продукт. А потім бажано давати дитині сир на початку годування, попередньо розтерши його з невеликою кількістю грудного молока або адаптованої молочної суміші.
4
Дітям краще давати спеціальний сир, що має м'яку структуру. Крім того, дитячий сир спеціально виробляється для дитячого організму, має потрібну кислотність і не викликає роздратування слизової оболонки кишечника.
5
Дитячий сир за способом приготування може бути молочним і вершковим. Молочний сир рекомендований діткам з надмірною вагою, тому що містить невелику кількість жиру.
6
Сир можна приготувати і самостійно. Для цього візьміть 500 мілілітрів кип'яченого молока, додайте 5 мілілітрів 20% -го розчину хлориду кальцію, перемішайте, доведіть до кипіння, а потім зніміть з вогню і остудіть. Отриманий сир зцідіть і помістіть в чистий посуд.
7
Давати дитині можна тільки свіжий сир, зберігати його потрібно в холодильнику в закритому вигляді.
8
Перед початком введення сиру в раціон харчування дитини обов'язково проконсультуйтеся з лікарем-педіатром.
Сир - надзвичайно корисний продукт. У ньому міститься велика кількість поживних речовин, благотворно впливають на здоров'я дитини. Але, як і будь-яку іншу їжу, вводити його в раціон грудничка слід правильно.
Інструкція
1
Вік, в якому дитина готова вживати сир, визначається індивідуально. Але раніше 6 місяців давати його не рекомендується, так як користі від цього не буде, а от шкода цілком можливий. Великий вміст білка може погано відбитися на роботі нирок, порушити обмін речовин або викликати алергію. Вводите сир з 8-9 місяців, попередньо проконсультувавшись про це з лікуючим лікарем-педіатром.
2
Використовуйте тільки спеціальний дитячий сирок, який продається в магазині, або готуйте його самостійно, що буде ще краще. Він повинен бути обов'язково без наповнювачів. Звичайним сиром годувати малюка не можна, тому що при його виготовленні не дотримуються спеціальні норми, розроблені для дитячого харчування. Крім того, в дитячому сирком більш м'яка і однорідна консистенція, що дуже важливо для грудничків зі слабо розвиненим жувальним апаратом.
3
Купуючи сир в магазині, уважно прочитайте рекомендації до нього. Після цього додайте до зазначеної на ньому датою ще пару місяців. Серед промислових дитячих сирків розрізняються два види - вершковий і молочний. Перший містить більшу кількість жирів і поживних речовин, тому його рекомендують давати малюкам з відсутньою до норми вагою. А молочний - діткам з надмірною вагою.
4
Зваріть продукт самостійно. Налийте дитячий або одновідсотковий кефір в чисту банку. Поставте її в каструлю з водою на плиту. Прокип'ятіть воду протягом 5 хвилин і відкиньте на марлю отриманий з кефіру згусток. Потім остудіть його до кімнатної температури і дайте дитині.
5
Почніть вводити сир в раціон малюка з чверті чайної ложки один раз на день, поступово доводячи його до 20-30 м К році кількість продукту не повинно перевищувати 50 г в день. Після двох років тижнева норма сиру в раціоні малюка повинна бути 350 г.
6
Після року починайте годувати дитину стравами з сиру, наприклад, запіканками, сирниками або суфле. Також можна обережно почати давати сирок з наповнювачем, але тільки з тим, на який у нього немає алергії.