Як пов'язати дитячу жилетку спицями. в'язані дитячі жилетки спицями.

Речі, пов'язані своїми руками, неповторні й унікальні. А якщо вони пов'язані турботливими руками мами для своєї дитини, вони ще найтепліші і ніжні. Дуже часто матусі в'яжуть своїм діткам жилетки. По-перше, це просто. По-друге, жилетка завжди знадобиться.
Вам знадобиться
  • Для в'язання жилетки знадобляться:
  • -шерсть;
  • -спіци номером, зазначеним в описі і відповідним до вовни;
  • -опис та схема роботи;
  • -модель.
Інструкція
1
Для початку потрібно визначитися з розміром. Потім розрахувати кількість петель, яке необхідно. Наприклад, бувають схеми, де вказано відразу три різних розміру, і під кожен з них дано опис кількості петель. А є схеми, де тільки один розмір, але він не підходить конкретно цій дитині. Досвідчені в'язальниці на око визначають, скільки петель потрібно набрати. А для недосвідчених працює таке правило розмір в 10 петель. Відповідно, якщо потрібно збільшити розмір на один, то потрібно додати приблизно 10 петель. Якщо менше, то зменшити на 10.
2
З розміром визначилися, модель вибрали, матеріали купили, починаємо в'язати. Для початку набираємо на спиці петлі, відповідно до схеми та розміром + 2 кромочні. Далі в'яжемо за схемою. Зазвичай жилетки пров'язується гумкою одинарної або подвійної. Далі все за схемою.
3
Як правило, в'язання просте: можна візерунком ялинка, можна гладким полотном. Якщо є бажання зробити жилетку з візерунком, то потрібно подивитися по схемі, як він вив'язується. В'яжеться жилетка з двох деталей - перед і спинка. Коли робота доходить до області пройм, потрібно починати прибирати петлі. Знову ж діяти за схемою. В якихось випадках прибирають 2 петлі, тоді пройма буде пом'якше. Іноді прибирають більшу кількість петель. В цьому випадку, пройма буде глибше.
4
Коли всі Провязав, закриваємо роботу. Тепер залишилося зібрати жилетку. Великий портняжной голкою зшиваємо обидві деталі. Далі виріб скроплюємо водою, розгладжуємо і просушуємо. Все, жилетка готова.
Зверніть увагу
Категорія: В'язання для дітей, В'язання для дітей спицями, В'язання для дітей гачком. Різноманітні дитячі речі, оформлені яскравими жакардовим візерунками, зроблять дитинство Вашої дитини радісніше і цікавіше. Розмір жилетки: 4 -5 років (зростання 110- 116 см). Вам буде потрібно: 150 г Пехорской пряжі "Секрет успіху" (100% вовни: 250 м/100 г) пісочного кольору; спиці № 3; гачок № 3.
Корисна порада
У цьому розділі зібрані моделі в'язаного спицями одягу для дітей старше 3 років. В'язання для дітей спицями, схеми, описи дитячих моделей. Величезний вибір жакетів та жилетів для хлопчиків і дівчаток, пуловери і светри на спицях для дітей, дитячі болеро, сукні. Ажурні і мереживні спіднички і сарафани з різних видів пряжі. В'язаний одяг для дітей - це дуже практично, оскільки, її можна з легкістю перев'язати на більший розмір, тим самим економити сімейний бюджет.