Як записати платівку.

Хоча ера вінілу вже давно пройшла, музиканти досі називають свої альбоми застарілим терміном - пластинка. Пісні на ній об'єднані по тим або іншим принципом: час написання, жанр, інструментальний склад, сюжет або інша ідея. Кількість пісень варіюється в середньому від однієї (сингл) до десяти-дванадцяти (повний альбом) або навіть двадцяти (подвійний).
Інструкція
1
Підготуйте репертуар. Навіть при зйомці одну композицію, вона повинна бути зіграна настільки добре, щоб кожен музикант міг виконати партію з закритими очима. Якщо пісень більше, то, крім якості виконання, подбайте і порядку треків: хронологічному, сюжетному, концептуальному чи іншому.
2
Запишіть музику на професійній студії. Ви не заощадите, якщо кожен музикант зіграє партію на запис в домашній комп'ютер: згодом вам доведеться вичищати занадто багато шумів і призвуків, позбавлятися від великої кількості фальші та інших дефектів. Звукорежисер зробить те ж саме швидше і, можливо, дешевше.
3
Оформлення диска і обкладинки - справа професійного художника. Якщо у колективу є логотип, передайте йому об'ємний файл хорошої якості з цим зображенням. Якщо є якісь загальні побажання, висловіть їх. В іншому покладіться на його смак. При необхідності він переробить малюнок.
4
Крім художнього оформлення, на коробочці диска повинна бути інформація про авторські права, годе випуску, назви і номера треків, тривалість звучання, імена музикантів, звукорежисера, художника, автора текстів та інших учасників альбому. Ще краще додати тексти всіх або вибраних пісень, фотографію групи.
5
Запис та оформлення дисків і коробок здійснюється практично в будь-якому видавництві. Зверніться в будь-яке з них, яке пропонує послуги з тиражування дисків, замовте партію, вкажіть кількість дисків. Через деякий час після оплати ви зможете забрати готові диски, з малюнком і в красиво оформлених коробках.