Як лікувати шийну грижу. Як лікувати по старому методу грижу шийного.

Вас турбують сильні болі в шиї і передпліччя, слабкість, поколювання, оніміння руки або пальців? Причиною прояви цих симптомів може стати грижа шийного відділу хребта. Якщо ви своєчасно почнете лікувати шийну грижу , це дозволить вам уникнути хірургічного втручання. При підозрі цього захворювання, потрібно знати, як вести себе в даній ситуації.
Інструкція
1
При появі схожих симптомів обов'язково зверніться до лікаря, який направить вас на діагностику шийного відділу. Зараз використовують новий і нешкідливий метод - магнітно-резонансну томографію, яка дає можливість визначити точний розмір і локалізацію грижі.
2
Обмежуйте різкі рухи головою, намагайтеся приймати зручні пози, підберіть хорошу постіль і подушку, щоб зменшити навантаження на хребет в нічний час.
3
Носіть спеціальний м'який шийний комір-корсет.
4
Приймайте протизапальні нестероїдні засоби, призначені лікуючим лікарем. Вони знімуть біль і м'язову напругу.
5
Змащуйте хворе місце спеціальними протизапальними мазями і використовуйте трансдермальні пластирі.
6
Відвідуйте різні фізіотерапевтичні процедури, але тільки під суворим контролем лікаря, так як не всі їх види показані при шийної грижі. Небажані контрастні душі, зігріваючі компреси, відвідування сауни.
7
Приймайте спеціальні збори трав, які поліпшують кровообіг, знімають м'язовий спазм, прискорюють регенерацію кісткових і хрящових тканин.
8
Відвідуйте мануального терапевта.
9
Займайтеся лікувальною фізкультурою для закріплення отриманого результату після лікування.
10
Спробуйте лікувати шийну грижу методом гірудотерапії. П'явки надають протинабряковий ефект, крім того їх слина має знеболюючу дію.
Щоб лікарські маніпуляції надали найефективніша дія на причину дискомфорту і болю в нижньому відділі хребта, необхідно починати лікувати поперекову грижу вже на ранніх стадіях захворювання. Позбавлення від больових відчуттів є одним з головних показників успішності лікування.
Інструкція
1
Дотримуйтесь постільний режімОгранічьте рухливість в період загострення: дотримуйтеся постільного режиму, постарайтеся звести всі фізичні навантаження до мінімуму.
2
Приймайте болезаспокійливі средстваПропісанние фахівцем медикаменти не тільки допоможуть знизити хворобливість, але і усунуть запалення. Приймайте ліки в зазначеному дозуванні і витримуйте необхідний інтервал між прийомами.
3
Виконуйте упражненіяЛечіть поперекову грижу за допомогою спеціальних вправ слід тільки після купірування гострих нападів. Зверніться до інструктора, який підбере вправи і розробить індивідуальну програму реабілітації з урахуванням особливостей перебігу захворювання, віку, рівня підготовки і т.д. Починайте комплекс зі щадящих рухів - лежачи на спині, з використанням спеціального валика, який потрібно підкласти під коліна. Вправи на животі - наступний етап. Валик перекладіть під гомілки, всі рухи виконуйте повільно і обережно, прислухайтеся до власних відчуттів. Поступове нарощування темпів і кількості підходів можна здійснити через деякий час (за відсутності хворобливості і при поліпшенні загального стану).
4
Зверніться до досвідченого массажістуМануальная терапія допоможе зняти напругу мускулатури, виправити деякі патологічні стани. Відвідуйте сеанси масажу регулярно - від цього залежить ефективність всього лікувального комплексу.
5
Спробуйте допоміжні методи леченіяЛеченіе п'явками, голкорефлексотерапія, метод зняття болів бджолиною отрутою ефективно справляються із запаленням, зменшують біль. Враховуйте всі протипоказання (алергічні реакції, рівень згортання крові і т.д.), пройдіть необхідні обстеження.
6
Зверніться до нейрохірургуЕслі консервативне лікування не приносить полегшення, то задумайтеся про оперативне втручання, яке в більшості випадків закінчується повним одужанням.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DPksmIviuYA