Як вставити посилання в лист.

Обмін джерелами інформації та адресами цікавих ресурсів відбувається не тільки в повідомленнях блогів, але і в особистих повідомленнях, наприклад, відправлених через і-мейл. Оформлення посилань в таких посланнях не менше різноманітно.
Інструкція
1
Відкрийте сторінку створення письма. Введіть адресу одержувача і виберіть вид введення тексту «З оформленням». Над полем введення тексту має з'явитися меню, що дозволяє додавати списки, вибирати положення тексту, розмір, колір і так далі.
2
Введіть у поле для повідомлення текст посилання (слово, при натисканні на яке буде відкриватися сторінка). В меню знайдіть кнопку приблизно з таким значком, як вказано на ілюстрації. При наведенні курсора поруч з ним виникатиме підказка-розшифровка - «Вставити або редагувати посилання ». Натисніть кнопку.
3
Вставте в рядок з'явився віконця посилання на сторінку переходу. Натисніть кнопку "OK" для збереження налаштувань і виходу з меню редагування.
4
Введіть решта тексту повідомлення, тему листа, натисніть кнопку «Відправити». Посилання буде захована в слово, вказане вами на початку.
Зверніть увагу
Як в режимі з оформленням, так і без оформлення вставлений адресу веб-сторінки автоматично перетвориться в гіперпосилання. Спосіб, описаний вище, дозволяє просто оптимізувати вид письма.