Як зробити посилання на головну.

Головна сторінка сайту - перше, що підпадає під індексування сайту. Зазвичай вона має вигляд: www.названіе сайта.префікс. Приміром, головна сторінка поточного сайту: www..ru. Щоб з будь-якої сторінки сайту можна було легко потрапити на першу, на кожній можна залишити посилання на цю сторінку.
Інструкція
1
З'ясуйте точну адресу головної сторінки сайту. Найпростіше оформлення посилання дозволяє заховати адресу і на словах пояснити відвідувачеві, куди він потрапить при натисканні посилання: На головну .
2
Замість тексту використовуйте картинку. Теги такі: - при наведенні на картинку з'явиться коментар у вигляді фрази «Перейти на головну ». Головна сторінка відкриється в новому вікні. Щоб відкрилася в поточному, приберіть наступний тег: «target = _blank title="».
3
Виділіть посилання і підкреслення кольором: Головна сторінка . В конкретному тезі текст буде чорним, а підкреслення білим, текст посилання - «Головна сторінка». При заміні слівblack "," white "і тексту посилання ви отримаєте результат, який більше відповідає стилю сайту.
4
Виділіть текст посилання кольором і кольоровою рамкою. Теги такого декоративного елемента: На головну . Ви отримаєте червоний текст і синю рамку на відстані 2 пікселя від тексту, товщиною також два пікселя. Змінюйте параметри на свій розсуд.
Зверніть увагу
Редагування сайту за допомогою перерахованих тегів можливо тільки в режимі HTML. У візуальному редакторі або «З оформленням» теги так і не перетворюються.