Як зміцнити пальці.

Сильні міцні пальці повинні мати не тільки спортсмени, а й звичайні люди, оскільки в разі виникнення будь-якої життєвої ситуації можливо саме міцний захоплення допоможе вберегти вас від біди. Існує ряд вправ, спрямованих на зміцнення пальців рук.
Інструкція
1
Спочатку необхідно провести легку розминку. Розітріть пальці протягом 1 хвилини. Складіть пальці в замок і підніміть руки вгору, потягніться.
2
Почніть робити вправи. Відштовхуйтеся пальцями від стіни 2 рази на день по 100 разів. Найбільш поширений метод - віджимання на подушечках пальців.
3
Спробуйте теж віджиматися, а просто постояти на них. Наступна вправа полягає в постукуванні кінчиками пальців однієї руки про пальці другий 100 раз в день. Не рекомендується стукати по твердій поверхні, оскільки це може привести до втрати зору. Корисно стискати кінчиками пальців м'ячик для великого тенісу 4 рази на день по 2 хвилини. Дуже корисний простий прийом з мотузкою. Для цього необхідно зав'язати на мотузці товщиною 1 см, близько 20 тугих вузлів і розв'язувати їх 3 рази на день.
4
Наступний комплекс вправ, запозичений у китайських майстрів, із застосуванням звичайної цеглини. Перекладайте цегла почергово пальцями однієї й іншої руки. Підкидайте і ловите цегла пальцями двох рук разом, потім однієї й іншої по черзі. Те саме з додатковим обертанням цегли. Обертайте руку в лікті, тримаючи цегла пальцями. Повертайте цегла в одну і в іншу сторону, тримаючи його пальцями двох рук з боків.
5
Корисно ходіння на 4-х кінцівках. Руки спираються не на долоні, а на пальці . Тиск контролюйте залежно від положення ніг. Чим більше відстань ніг від рук, тим тяжелее.Пальци повинні бути не в прямому, а в напівзігнутому положенні, як ніби у вас в руках м'яч. Пензель провалюється, а разом з пальцями утворюють щось у вигляді купола.
6
Корисно вправу з утриманням тяжкості. Обв'яжіть гантелі мотузкою і на вільному кінці зробіть невелику петлю. Надіньте на палець і піднімайте палець до долоні. При цьому рука повинна бути нерухома. Робіть кілька підходів з зупинками.
7
Можна використовувати кистьовий еспандер. Швидко і ритмічно стискайте кулак 300 раз в день - і через 2 місяці захоплення буде блискавичним і дуже жорстким.