Як пов'язати дитячі безрукавки. вивязиваеніе дитячої безрукавки.

Одним з найбільш педантичних питань для матусь є: "Як же одягнути свою дитину так, щоб він не замерз, і, в теж час, йому не стало жарко?" Вирішення цього питання може ховатися в простому, старовинному, але не старомодному елементі одягу - безрукавці або жилетці. Вона дозволяє вільно рухатися, не сковуючи непосиду, як робота, а також береже грудку і спинку малюка від вітерця і прохолоди.
Вам знадобиться
  • - панчішні спиці № 3,5
  • - кругові спиці № 3,5
  • - нитки: 150 г (якщо маляті 5-6 років)
Інструкція
1
Перед виконанням роботи необхідно зробити викрійку. Якщо дитині 5-6 років, можна скористатися прикладеної схемою крою (див малюнок). Якщо деякі розміри не підходять, їх легко змінити за своїми мірками.
2
Далі важливо визначитися з дизайном майбутньої жилетки. Якщо робота виконується вперше, кращий малюнок - полосочки, вони можуть бути різними, але дуже красивими.
3
ОПИС РАБОТИСпінка: Набрати 86 петель, пров'язати 2 см резинкою (одна лицьова - одна виворітна) і продовжувати лицьовій гладью.На висоті 16 см = після 42 рядів від початку в'язання лицьовій гладдю закрити для формування пройм 1 раз 4 петлі, 2 рази по 2 петлі з обох сторін у кожному другому ряду = 64 петлі.На висоті 30 см від початку роботи (після 84 рядів лицьової гладі) закрити середні 20 петель для вирізу горловини і далі з обох сторін від них 1 раз 3 петлі і один раз 2 петлі в кожному другому ряду.На висоті 32 см (після 90 рядів лицьової гладі) від початку роботи закрити залишилися 17 петель кожного плечового скоса.
4
Перед: В'язати як спинку. На висоті 18 см (після 48 рядів лицьової гладі від початку роботи залишити незакритими 2 середні петлі для формування V-образного вирізу і далі обидві частини в'язати окремо. Одночасно знову набрати по краю вирізу горловини в першому ряду по 1 кромочної петлі з обох сторін. Для формування скосу збавити 11 разів по одній петлі в кожному другому і 4 рази в кожному 1 рядах. Для цього провязать праву частину до 4 петель від кінця ряду, потім 2 лицьові петлі разом. На лівій частині в'язати кромочні петлі і 1 петлю зняти, провязать 1 лицьову і протягнути крізь неї зняту петлю. На висоті 32 см від початку роботи закрити залишилися 17 петель кожного плечового скоса.
5
Складання: Виконати плечові шви. По краю кожної пройми набрати приблизно 82 петлі, провязать 2,5 см гумкою 2 * 2. Виконати бокові шви. Набрати на кругові спиці по краю вирізу горловини приблизно 94 петлі ввести в роботу 2 залишені незакритими петлі переду. Одночасно провязать в середині дві середні петлі і в кожному 2 круговому ряду провязивать 1-ю з цих петель разом з попередньою лицьовій петлею і протягнути крізь неї зняту петлю. На висоті 2,5 см закрити всі петлі по малюнку.
Зверніть увагу
Якщо жилетка Полосатенький, то в в'язанні просто міняються нитки, у міру придуманого малюнка.
Корисна порада
Готовий виріб слід зволожити і дати йому висохнути.
В'язання - справа не хитра. А ті, хто стверджують, що їм це не під силу, просто ніколи не пробували. Адже що може бути простіше, ніж зв'язати безрукавку для дівчинки, з цим завданням може впоратися будь початківець. Запасіться терпінням.
Вам знадобиться
  • - пряжа
  • - спиці
Інструкція
1
Вибираємо узор.Чтоби розрахувати кількість петель, насамперед потрібно визначитися з візерунком. А зробити це дуже просто з таким розмаїттям. Наприклад, ви можете використовувати наступну схему: лицьова сторона - всі петлі виворітні, виворіт - чергування лицьових і виворітних петель. У підсумку виходить дуже гарний візерунок, хоча і в'яжеться елементарно.
2
В'яжемо образец.Достаточно буде зразка розміром 13х13 см. Для цього наберіть на спиці потрібну кількість петель (якщо у вас тонка пряжа набирайте 50 петель, середня - 40, товста - 30) і пров'яжіть обраним візерунком вгору 13 см. В кінці закрийте петлі, але не затягуйте їх сильно.
3
Розраховуємо кількість петель.Виделіте в центрі зразка квадрат зі стороною 10 см і порахуйте, скільки в ньому петель по горизонталі і рядів по вертикалі. Тепер вирішите просту задачу: поділіть 10 см на отримане кількість петель в рядку (це число петель в 1 см) і помножте це число на необхідну ширину вироби. Це і буде потрібна кількість петель.
4
Спінка.Наберіте петлі на спиці і в'яжіть по візерунку до пройми (це відстань залежить від обраної довжини виробу). Щоб зробити пройми, закрийте 5-10 разів (залежить від розміру безрукавки) по одній петлі з кожного боку. Довяжіте до кінця і закрийте петлі.
5
Перед.Переднюю частина в'яжіть також, як і спинку, поки не дійдете до горловини. Для того щоб зв'язати безрукавку для дівчинки з «V» -подібним вирізом, в'язання розділіть на дві однакові частини. В'яжіть їх окремо, збавляючи у внутрішній частині на кожному непарному ряду по одній петлі.
6
Збираємо ізделіе.Начніте збір вироби з плечових швів, а потім з'єднайте передню і задню спинки, починаючи знизу.
7
Трохи украсім.Самий поширений і простий спосіб прикрасити виріб - зробити окантовку на горловому вирізі і проймах. Для цього наберіть по всій довжині вирізу і пров'яжіть 2 см гумку 2х2, з'єднайте кінці. Теж саме зробіть і з проймамі.Безрукавка готова! Можете з задоволенням її носити.