Як зробити декілька фоток в одній в Фотошопі. Як зробити одну фотку з багатьох.

На багатьох форумах існує ліміт по розміщенню фотографій в повідомленні. Щоб обійти цю заборону користувачі об'єднують кілька зображень в одне. Цей прийом з'єднання декількох зображень в одне використовується при створенні колажів.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте програму Adobe Photoshop .В меню File (файл) виберіть команду New (створити новий). В випав вікні встановіть значення ширини і висоти нового документа в пікселях або сантиметрах. Краще задати розміри більше, щоб була можливість спробувати кілька варіантів з'єднання фотографій.
2
Після того, як новий документ створений, поверніться в меню File і виберіть команду Open (відкрити). Знайдіть папку з фотографіями, затисніть клавішу Ctrl і клацніть мишкою по тим зображенням, які ви хочете об'єднати в одне. Натисніть «Відкрити» в діалоговому вікні.
3
На робочому полі програми Adobe Photoshop відкриються всі зображення, вибрані для створення колажу. Клікнувши по назві файлу у верхній панелі можна почергово відкрити кожну фотографію.
4
Виберіть на панелі інструментів зліва інструмент Move Tool. Піктограма цього інструмента знаходиться в самому верху панелі інструментів і виглядає, як стрілка. Відкрийте файл, на якому ви будете групувати зображення в одне. Інструментом Move Tool перетягніть всі зображення на новий файл. Просто затисніть ліву кнопку миші і перетягніть зображення на біле поле нового документа.
5
Зверніть увагу, що у вас вийшов багатошарове зображення. Білий фон і кілька зображень - все на окремих шарах.
6
Тим же інструментом Move Tool виберіть порядок розміщення фотографій. Спробуйте різні варіанти і виберіть той, який вас більше влаштовує.
7
Вирівняйте розмір фотографій. Для цього викличте команду Transform (трансформування) і, утримуючи клавішу Shift, зменшіть або збільште зображення. Затиснута клавіша Shift дозволить пропорційно змінити розмір.
8
Тепер виконайте зведення всіх шарів в один. Для цього на палітрі шарів виберіть у випадаючому вікні команду Flatten Image (виконати зведення) або натисніть клавіші Shft + Ctrl + E.
9
В меню Image (зображення) виберіть команду Image Size (розмір зображення) і встановіть необхідні значення ширини і висоти нового зображення. Збережіть роботу в потрібному форматі.