Як малювати графіті. Як малювати в стилі графіті.

Якщо ви хочете оригінально оформити дизайн тексту в малюнку або на фотографії в стилі графіті , це можна зробити в програмі Photoshop. В цьому уроці ми розглянемо, як малювати графіті за допомогою нескладних дій, не затрачаючи багато часу. Якщо вас надихне отриманий результат, ви можете переходити до складніших урокам, з малюванням від руки і з різними спецефектами.
Інструкція
1
Вам знадобиться зображення стіни і шрифт для графіті . В цьому уроці використаний шрифт RaseOne.ttf, який ви можете завантажити за посиланням http://www.psd-world.ru/publ/rabota_s_tekstom/risuem_graffiti_na_stene/4 .... Крім того, хороша підбірка шрифтів графіті є на західному сайті http://www.1001fonts.com/. Розділ на головній сторінці сайту Font Categories (категорії шрифтів), пункт Graffiti ( графіті ).
2
Зображення стіни в цьому прикладі взято на сайті flickr.com. Якщо вам потрібно зображення цегляної стіни, його можна скачати тут: http://rockbigdave.deviantart.com/art/A-Brick-Wall-81694693. Відкриваємо зображення стіни в Фотошопі: "Файл" (File) - "Відкрити" (Open).
3
Приступимо до створення напису на стіні. Для цього виберіть кнопкою миші інструмент "Горизонтальний текст" (буква T).
4
Виділяємо область на зображенні для введення тексту і вводимо текст.
5
Змінюємо колір, розмір та інші параметри шрифту. Це можна зробити за допомогою панелі інструментів параметрів тексту, розташованої під головним меню у верхній частині екрана.
6
На цій же панелі інструментів знаходиться кнопка створення деформації тексту. Кількома її.
7
Вибираємо стиль деформації. В цьому прикладі обрано опуклий стиль, ви можете вибрати цей або будь-який інший вид деформації.
8
Отримуємо текст в стилі графіті , який ми будемо обробляти далі.
9
Натискаємо "Шар" (Layer) - "Стиль шару" (Layer Style) - "Зовнішнє світіння" (Outer Glow).
10
Змінюємо параметри для тексту. Для вашого зображення можуть бути інші параметри, що відрізняються від зображення в цьому прикладі. Тому вибирайте їх самостійно, спостерігаючи за змінами зображення. Коли в підсумку ви отримаєте малюнок графіті , який вас влаштує, натискайте "так".
11
От і все. Тепер можна насолодитися своїм малюнком в стилі графіті .
Корисна порада
Інші уроки малювання графіті в Photoshop:http://begemott.net/forum/showthread.php?t=7128http://ice-bella.narod.ru/outerglow.htmlhttp://megaobzor.com/forumtopic-6640.htmlhttp://photoshopworld.ru/lessons/68/http://photoshop.moole.ru/3826-risuem-graffiti.htmlhttp://www.qpset.com/photoshop_lessons/drawing/221-risuem-graffiti-pri-pomoschi-ph.html
Графіті - сьогодні це слово знає кожен. Малюнки і написи на стінах в підворіттях і серед сумовитих бетонних парканів деколи стають справжніми витворами мистецтва. Найвідоміших майстрів графіті дізнаються по стилю, люди чекають нові їхні твори, стежать за ситуацією в області вуличного мистецтва.
Вам знадобиться
  • балончики з фарбою, кепи, начерк, респіратор, рукавички
Інструкція
1
Перед тим, як відправитися на вулицю, озброївшись фарбою, не забудьте зробити вдома ескіз, або скетч. Начерк того, що ви збираєтеся зобразити, сильно спростить завдання. Багато найвідоміші графітчики завжди малюють скетчі перед тим, як відправитися «на справу», але є й такі, які воліє імпровізацію. Якщо ви тільки починаєте - швидше за все, вам необхідний скетч.
2
Якщо ви вирішили відправитися малювати графіті, то стіну краще вибрати заздалегідь. З одного боку, краще якщо стіна буде в досить людному місці, щоб публіка могла оцінити вашу творчість, але з іншого, ніж більш людне місце, тим більше шансів зіткнутися з представниками правопорядку. Дуже важливо, з чого зроблена стіна. Найкращий тип стіни для графіті - пористий бетон. Інші види поверхонь мають свої недоліки, хоча на них малювати теж можливо, але це може зажадати додаткової підготовки.
3
Фарба для графіті - це балончики, або кени. Ємність їх буває від 0,4 до 0,6 л. Один кен - це 1,5-2 кв. м зафарбованою поверхні. Кожен кен потребує кепе - це насадка, яка служить розпилювачем для фарби. Кепи бувають декількох видів, все призначені для різних ліній. Для графіті звичайно потрібно два види кепів: для товстих і тонких ліній. Краще мати кілька запасних кепів, так як вони швидко забиваються фарбою і виходять з ладу.
4
Малювати слід в респіраторі. Фарба для графіті - токсична і шкідлива, тому щоб не скоротити термін життя своїх легких, необхідно використовувати респіратор. Стануть в нагоді і рукавички, цілком підійдуть гумові хірургічні, які можна купити в аптеці.
5
Сам малюнок потрібно робити в наступному порядку: спочатку малюється фон, а потім контур, не навпаки! Багато початківці роблять зовсім інакше, і виходить невиразне розпливчасте пляма. Якщо все ж були допущені помилки, фарбу можна зафарбувати іншим шаром, навіть чорний колір можна перекрити білим, але потрібно нанести декілька шарів. Коли фарба тече - не намагайтеся зупинити її. Коли вона висохне, простіше зафарбувати потік фоновим кольором.
6
У тих, хто малює графіті, або в райтерів, є свій кодекс честі. Дотримуйтеся його. Ніколи не замальовувати чужі твори. Чи не малюйте на будинках, які є історичними і культурними цінностями.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=axzgH14hyyw
Зверніть увагу
Графіті може бути легальним - це коли ви малюєте на власному паркані або на замовлення, але в більшості випадків малювання на стінах в місті - протизаконне справу. Звичайно, не потрібно занадто сильно нервувати з цього приводу, але обережність дотримувати варто. Багато залежить від місця, де ви малюєте.
Корисна порада
Малювати графіті найкраще в хорошу погоду. Дощ, холод, сніг - все завадить фарбі лягти, як слід, та й процес малювання в таке брешемо може бути не надто приємним.