Як розібрати кавомолку.

Кофемолка, як і будь-який механічний пристрій, може зламатися. В цьому випадку її або несуть в майстерню, або викидають і купують нову. Але якщо ви хочете переконатися самостійно, що виправити ситуацію вже неможливо, то інструкція, наведена нижче - для вас.
Інструкція
1
Перше, що необхідно зробити, - це розкрутити всі можливі гвинти. Потім розкладіть наявні деталі і уважно на них подивіться. Найголовніше - це записувати, що до чого прикручується, щоб зуміти зібрати пристрій назад в потрібному порядку.
2
Якщо кавомолка механічна, і викидати її поки шкода, віднесіть краще в найближчий ремонт. Кваліфіковані фахівці проведуть діагностику, підрахують вартість і доцільність ремонту і, можливо, навіть приведуть ваш пристрій в належний вигляд. Після цього є ймовірність, що вона прослужить вам ще не один рік і буде радувати терпким ароматом свежемолотого кави.
3
Ну а якщо вас так чи інакше долає ідея розібрати агрегат самостійно, знайдіть керівництво по експлуатації до вашого приладу, а якщо воно загубилося, зверніться до інтернету. Вийде чи ні - це вже інше питання, але для того щоб займатися розбором самостійно, необхідна хоч якась базова інформація.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4UI26_E0hlg
Зверніть увагу
Турецька приказка говорить: «Кава має бути чорною як пекло, сильним, як смерть, солодким як любов».
Корисна порада
Ці кілька простих порад якщо і не допомогли вам у вирішенні питання, то хоча б позначили декілька можливих шляхів для подолання виниклої проблеми.