Як здати анатомію. Як іспит здати не навчаючи.

Іспит з анатомії - серйозне випробування для всіх без винятку студентів. Але правильний підхід до його підготовки і впевнену поведінку на самому іспиті стануть запорукою об'єктивної оцінки ваших знань. Протягом сесії вчіть матеріал, точно запам'ятаєте всі назви м'язів, кісток, нервів і будьте впевнені в своїх силах, тоді цей іспит буде зданий на відмінно!
Інструкція
1
Труднощі в підготовки до іспиту з анатомії полягає в плутанині анатомічних назв. Схожі назви мають вени, артерії, нерви, тому запам'ятати і не переплутати їх, а також зуміти показати на трупі - завдання не з легких. До того ж багато назви, наприклад, м'язів на передпліччі людини, а їх всього 19, складаються з 4-5 слів, які необхідно вивчити на латині, хоча і російською мовою теж не завадило б. Практика показує, що майже всі студенти починаються готуватися до іспиту перед самим його початком. Ця перша і найголовніша помилка, тому що такий великий обсяг літератури з анатомії не те, щоб вивчити і засвоїти, але навіть встигнути прочитати не вийде. Тому відкладати на сесію нічого не можна, вона необхідна тільки для повтору вже заздалегідь вивченого матеріалу.
2
Гарне враження на іспиті можна провести, якщо використовувати анатомічні назви за різними авторам. У всій літературі з анатомії колишніх років акцент робиться на того, хто перший описував дану структуру. Зараз в сучасних підручниках дають тільки загальноприйняті назви.
3
Залежно від факультету існують свої нюанси як при вивченні анатомії, так і при її здачі. Так, наприклад, стоматологи проходять курс за скороченою програмою, приділяючи більшу увагу анатомії голови. З цього випливає, що при здачі іспиту основний акцент при перевірці знань буде, саме, зроблений на цей розділ анатомії. Педіатри приділяють увагу віковим особливостям людини, тому питати їх на іспиті теж будуть в основному по цій темі.
Зверніть увагу
Незважаючи на виразність і всю красномовність при відповіді викладачеві, студенти часто роблять помилки. Що ж треба відповідати на іспиті і що слід приберегти в голові? У будь-якому екзаменаційному питанні є необхідні поняття і терміни, які в першу чергу студент повинен розкрити, а потім торкнутися за основними властивостями і функцій. Не треба говорити зайвого. Багатьох з викладачів це дратує, і якщо потрібно, то він вас запитає додатково.
Корисна порада
На кожній кафедрі є свої "магічні" слова, які просто чарівним чином впливають на екзаменатора. При згадці таких слів у своїй відповіді можна значно збільшити прихильність викладача. Тому слід добре поміркувати і підібрати для себе пару "чарівних слівець".