Як робити паперові літаки. Як зробити паперовий літак бойової.

Дуже часто хочеться порадувати свою дитину. Але як це зробити? Один з найбільш хороших способів - це навчити його робити паперові літачки. Слід зазначити, що збірка літаків цікава не тільки дітям. Є люди, для яких це хобі.
Вам знадобиться
  • папір, олівці, ножиці, канцелярський ніж, клей ПВА, фломастери, лінійка, волосінь
Інструкція
1
Виготовте креслення вашого майбутнього літачка. Поставтеся до цього кроку дуже уважно. Найкраще взяти звичайний папір і на ній накреслити креслення літака. Після цього вирізати всі необхідні деталі і спробувати зібрати модель. Ви створите чорновий варіант. При його виготовленні можна дозволити собі трохи неакуратності. Головне, щоб основні деталі зістиковувалися без перекосів.
2
Якщо чорновий варіант вам вдався, то можна переходити до виготовлення чистової заготовки. Накресліть креслення. Лінії, по яких ви будете вирізати заготовку, обведіть червоним олівцем або фломастером. Після цього акуратно виріжте заготовку по червоній межі. Зробіть примірку без клею: все має рівно підходити один до одного.
3
Тепер пора подумати про бойовому розфарбуванні вашого агрегату. Можна розфарбовувати вже зібрану модель, але це в рази важче. Тому краще за все розфарбувати заготовку. Якщо ви використовуєте фарби, не перестарайтеся, бо зайва кількість вологи може негативно вплинути на заготовку, і вона почне загинатися. Після фарбування дайте заготівлі гарненько просохнути.
4
Поки заготовка сохне можна зайнятися виготовленням виступаючих частин літака. Це можуть бути крила, шасі, антени, турбіни. Їх також потрібно розфарбувати, дотримуючись окрас всієї моделі.
5
Розпочніть збірці моделі. Ні в якому разі не використовуйте канцелярський клей. Він залишає некрасиві жовті плями. Найкраще підійде ПВА. Склеюють дуже ретельно і обережно. Виступив клей прибирайте папірцем або ганчірочкою, намагаючись при цьому не розмазати його по деталі. Не поспішайте, склеюють модель поступально, даючи клею схопитися. Після складання основної заготовки приклейте всі деталі і дайте їм просохнути.
6
Ваша модель готова. Залишилося тільки знайти їй належне місце. Зробіть підставку для неї, якщо хочете помістити модель на полицю. Також можна прикріпити тонку волосінь і повісити її в кімнаті. Тоді буде ілюзія ширяючого в повітрі літака.
Корисна порада
Під час роботи стежте за чистотою рук.