Як зробити турнірну таблицю.

Турнірні таблиці використовуються для відстеження ходу спортивної гри. Будова турнірній таблиці - це по суті веб програмування. Для того щоб побудувати сітку такої таблиці, потрібні базові знання в області HTML і MySQL програмування. Отже, розглянемо способи, як можна зробити турнірну таблицю .
Інструкція
1
Для новачків створена спеціальна програма Tourney Master за будовою таблиць. Скачайте і встановіть програму на своєму комп'ютері. Відкрийте програму і виберіть бажаний шаблон таблиці. Проставте в осередках таблиці назви команд і окуляри з кінцевим результатом.
2
Побудуйте сітку таблиці на базі MySQL. Використовуйте спеціальні коди для заповнення полів таблиці, де team_id1 - назва першої команди, а team_id2 - назва другої команди гравців. Номером матчу присвойте код match_id. Щоб прописати окуляри кожної групи гравців, задайте алгоритм score1 і score2, де цифри 1 і 2 вказують на приналежність до тієї чи іншої команді. Для підрахунку підсумків гри пропишіть в останніх комірках команди result1 і result2 для обох груп гравців відповідно.
3
Побудуйте сітку таблиці засобами HTML. Користуйтеся інструкціями системи при використанні тегів. Для завдання кількості стовпців в таблиці використовуйте HTML код span = integer, де span це числове значення більше 0.
4
Тепер про заповнення самих осередків. Присвойте кожній команді ідентифікаційний код ID. Внесіть в базу даних інформацію про кількість очок і голів кожної команди. Напишіть скрипт для кожної команди, щоб він обчислював кількість забитих і пропущених голів і зберігав їх у базу даних.