Як зробити подарунок до Дня тата.

Наближається 23 лютого, татів свято. Ваш малюк вже знає, що в цей день прийнято дарувати подарунки і теж хоче здивувати і порадувати тата. Адже тато в його очах такий сильний і великий, але в той же час ніжний і рідний. Навіть якщо ваш малюк ще зовсім крихітка, не біда, він цілком може впоратися з простими завданнями під вашим чуйним керівництвом. І будьте впевнені, що татуся торкне несподіваний сюрприз. Будь-якого чоловіка здатна торкнути саморобка, над якою працювали найрідніші у світі пальчики.
Інструкція
1
Підготуйте 3 сірникових коробка, канцелярський клей, пензлик для клею, кольоровий папір і гофрований папір, картон, фломастери.
2
Поясніть дитині, що коробки з-під сірників потрібно склеїти разом широкою частиною, попередньо ретельно промазав склеювані сторони клеєм. Переконайтеся, що коробки міцно приклеїлися один до одного. Це буде підстава нашого майбутнього танка.
3
Виріжте з паперу зеленого кольору лист такого розміру, щоб його вистачило для обгортання получившегося паралелепіпеда. Обклейте зеленої папером і третій сірникову коробку. А потім приклейте його зверху до вашого основи.
4
З гофрованого паперу або картону виріжте дві смужки шириною один сантиметр, так ви отримаєте гусениці для танка. Приклейте «гусениці» до основи вашої «бойової машини». Танкове дуло теж виготовте з кольорового паперу, згорнувши її в невеликий рулончик і склеївши для міцності. В останню чергу запропонуйте малюкові намалювати колеса і бойові зірочки на корпусі готового виробу.
5
Зробіть разом з крихтою і листівку для папи . Візьміть альбомний аркуш і акуратно складіть його навпіл. При бажанні використовуйте і кольоровий картон, або обклейте кольоровим папером обкладинку листівки. Тематику виберіть спільно з дитиною. Підключіть фантазію. Якщо тато працює в офісі, виготовте з підходящої паперу або тканини кольоровий краватку. У кожному разі, символіка, що представляє діяльність папи (машинка, гайковий ключ або зброю) повинні бути нескладними для дитячого виконання. У висновку підпишіть листівку, обов'язково вказавши дату події.