Як утеплити мансарду пінопластом. утеплення мансарди пінопластом відео.

При необхідності утеплити мансарду або будь другу прибудову вашого будинку пінопластом, вам зовсім необов'язково звертатися до майстра для виконання даної роботи. Все, що вам дійсно необхідно - це сам будівельний матеріал, з якого буде робитися утеплення і кілька простих порад, як правильно виконати монтаж.
Вам знадобиться
  • - пінопласт;
  • - деревний матеріал;
  • - інструмент
Інструкція
1
Виміряйте саме приміщення. Це необхідно, щоб точно визначити кількість матеріалу, який знадобиться для утеплення. Робіть заміри з розрахунком на те, що можливі дефекти, які доведеться усувати заміною, а значить, слід брати дещо більше матеріалу, ніж виходить в розрахунках. Обов'язково впишіть цей додатковий матеріал в ваш список. Після того як всі виміри будуть проведені, вирушайте в магазин.
2
Підберіть в будівельному універмазі всі необхідні матеріали. З приводу того, який пінопласт краще підійде для утеплення, варто звернутися до консультанта. При необхідності дізнайтеся, які додаткові матеріали він вам може порадити, наприклад, у випадку, якщо буде необхідний захист від води і вологи.
3
Придбайте і деревний матеріал для майбутнього каркаса утеплювача. Пам'ятайте, що дерево має відповідати тим самим вимогам, що й сам матеріал.
4
Почніть збірку конструкції. Ви можете спочатку зібрати саму утеплювальну панель. Зберіть з брусків і балок каркас і закладіть його пінопластом, при необхідності обтягніть конструкцію водозахисним матеріалом і закріпіть її будівельним степлером. Після цього зробіть монтаж конструкції до стіни.
5
Проводите утеплення безпосередньо на монтажній поверхні. Закріпіть балки на стіні, укладіть пінопласт між балок і ще раз його закріпіть. Додаткові прошарку прикрепляйте над основним шаром. У висновку вам залишається закрити всі матеріали тонким фанерним листом, і на цьому утеплення буде закінчено.