Як зробити жорсткий диск основним. Як зробити жорсткий диск головним через біос.

Активні обивателі компьтерних просторів часто стикаються з потребою зміни основного диска . Просунуті користувачі нерідко хотіли б використовувати дві операційні системи. Є 2 жорстких диска . Один основний (С якого вантажиться завантажувач, на нього ми встановлюємо свою операційну систему, необхідні програми і утиліти), інший (найчастіше D) - другорядний. Необхідно їх посади поміняти місцями. Якщо ви з цим зіткнулися, не треба губитися. Існує два способи: програмний і механічний.
Інструкція
1
Програмний спосіб робиться дуже навіть легко легко, за допомогою виконання простого алгоритму: На самому початку завантаження комп'ютера зайдіть в BIOS натисканням клавіші F2 або Delete (це залежить від версії).
2
Потім вам потрібно вибрати позицію - BIOS Features Setup
3
Далі, натисканням лівої кнопки миші, клікніть на Boot Sequencе.
4
Тепер вам залишається тільки у розділі Hard disk drivers вказати, який диск з наявних, буде основним. Для цього знайдіть основний жорсткий диск і надайте йому назву First primary. А другого диску виберіть Second primary.
5
Тепер перезавантажте комп'ютер. Після перезавантаження він пізнає, який з hard disk-ов був встановлений вами в якості основного.
6
Другий спосіб - це механічний або фізичний, який передбачає безпосередню роботу з хард. Якщо ви розглянете жорсткі диски з тильного боку, то зможете помітити там, так звану перемичку, яка знаходиться в певній позиції. Будьте уважні. На основному харді її необхідно встановити в першу позицію, ось таку - |:::, на другому - в другу, схематично це виглядатиме так -: |:: Цим ви вкажіть вашому комп'ютеру, який хард буде в якості основного, а який в якості другорядного.