Як зробити вікно з дерева.

При бажанні самостійно замінити і сконструювати віконну раму й саме вікно , вам не буде потрібно складних інструментів або будь-яких професійних знань. Віконна конструкція досить проста, щоб будь-який бажаючий, маючи мінімум інструментів і трохи терпіння, міг її зібрати. Все, що вам потрібно для цього - парочка порад про те, як зробити вікно і дерева.
Вам знадобиться
  • дошки
  • кріпильні матеріали
  • заготовки зі скла
Інструкція
1
Виміряйте місце, куди імовірно встановлюватиметься вікно . Перевіряйте ще кожен отриманий результат. Пам'ятайте, що не стикування навіть в декілька міліметрів призведе до того, що конструкція буде непридатна. Намалюйте повноцінний креслення всіх деталей і частин. Визначте місця для майбутніх стекол, конкретизуйте їх розміри і форму.
2
Замовте в СТЕКЛОРЕЗКА необхідні вам вставки. Поки замовлення виготовлятимуть, ви зможете зробити раму.
3
Придбайте весь необхідний матеріал. Проконсультуйтеся з продавцем, яке дерево більше підходить для ваших цілей. Дізнайтеся якомога більше інформації про купується вами товар. Після остаточного вибору, здобувайте трохи більше, ніж спочатку необхідно, на випадок помилок і заміни. Також купити всі необхідні кріпильні матеріали. Шурупи і цвяхи середньої довжини повинні прекрасно підійти.
4
Починайте збірку з каркаса. Випиляєте основні дошки, з яких складатиметься рама, і з'єднайте їх між собою. До речі, замість інших "сторонніх предметів" ви можете скористатися спеціальним клеєм по дереву. Це дозволить надати загальної конструкції неподільний і, безумовно, більш естетично красивий вигляд.
5
Збирайте частини, що залишилися по вашому ескізу. Після того, як вся рама буде зібрана, очистіть її від відколів, задирок і виступаючого клею. Переконайтеся, що всі частини зібрані якісно, і дверці легко закриваються і також легко піддаються при відкритті.
6
Забирайте ваші вставки і встановлюйте скельця на належне їм місце. На цьому складання завершена.