Як зробити нову підлогу.

Під впливом навколишнього середовища та інших факторів будь на польное покриття рано чи пізно втрачає свої як зовнішні, так і функціональні якості. Однак залишатися з роздутим або прогнутися підлогою, через яких би то не було обставин, зовсім не хочеться. Заміна старої підлоги своїми руками цілком простий і недорогий процес, який ви здатні здійснити. Користуючись кількома порадами, ви й не помітите, як стать придбав свіжий вигляд.
Інструкція
1
Видаліть колишнє покриття. Якщо ви вже встановили який-небудь пристрій для обігріву підлоги або поклали плінтус або ковролін, для його заміни з підлоги доведеться зняти всі покриття, що знаходяться на підлозі. Лінолеум просто скачайте, плінтус просто забирається, спеціальні обігрівальні підлоги краще демонтуйте спільно з ким-небудь, так як одному виконувати демонтаж досить складно. Якщо ж ви робите ремонт в будинку, і у вас ще нічого не встановлено, ви просто можете працювати відразу на наявному чистому підлозі.
2
Визначте за допомогою метра та інших вимірювальних приладів рівність підлоги, відхилення більш 0.2-0.3 сантиметра бажано видаляти, замазуючи або підкладаючи тонкі листи пластику в потрібних місцях. Можливо, вам і не доведеться "переривати все верх дном", а просто трохи попрацювати на окремих його ділянках. Як тільки підлога буде ідеально рівним, можете приступати до наступних етапів.
3
Вирушайте в магазин за матеріалом. Залежно від ваших засобів і самого приміщення виберіть те, що найбільш оптимально підходить саме вам. Якщо з цим у вас виникають труднощі, зверніться до консультанта будівельного універмагу, щоб він допоміг вам прийняти вірне рішення. Не забувайте, що в кухню краще не класти дерево, а в дитячі кімнати не варто класти плитку та інші тверді покриття. Подумайте про вибір лінолеуму - легко чиститься, легко миється і коштує не дорого.
4
Використовуйте інструкцію з укладання, яка додається до будь-якого матеріалу, незалежно від вашого вибору. Якщо вона відсутня, попросіть в магазині її видати. Не варто робити що-небудь самостійно, як правило, зробити по інструкції - самий короткий і легкий спосіб.