Як зробити масло. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Якщо вирішили зробити вершкове масло в домашніх умовах, оптимальним продуктом для нього, звичайно, стане натуральне непастеризоване коров'яче молоко. Міським жителям доведеться обмежитися самими жирними вершками з магазину. А далі - кілька операцій - і масло готово. Виділилася в процесі приготування пахта теж не пропаде: вона придасться для випічки здоби, варіння супів і фруктових напоїв.
Вам знадобиться
    • Для 600-800 г масла знадобиться:
    • 1 л густих вершків
    • 125 мл крижаної води
    • 2 кубика льоду
Інструкція
1
Сливки охолодити до температури 15оС. В міксер вставити насадку для збивання крему. Вилийте туди вершки. Почніть збивати, поступово збільшуючи швидкість обертання лопатей з найменшої до найбільшої.
2
Коли в вершках будуть утворюватися грудочки масла, не вимикаючи міксер влити воду і розкришені кубики льоду.
3
Отримана в залишку рідина - це пахта. Злийте її в окрему ємність. Масло сформуйте руками в кулю, злийте з нього сироватку.
4
Масло промийте під струменем крижаної води. Покладіть в ємність з щільно закривається кришкою. Зберігайте в морозильнику протягом 3 місяців.
Зверніть увагу
На основі отриманого масла можна зробити масло з різними смаковими добавками. Для цього покладіть масло кімнатної температури в миску. Для солодкого масла потрібно додати мед і ваніль. Для страв з риби добре підійде масло з шавлією і медом. Суміш потрібно перемішати до стану однорідності. Викласти масло на пергамент, сформуйте ковбаску, покладіть в холодильник на зберігання.
Корисна порада
Масло можна отримати і іншими способами. Наприклад, збити на міксері 2 чашки жирних вершків з дрібкою солі до тих пір, поки кілька разів не утворюється масло і трохи відокремленій від нього рідини.