Як зробити корону для свята.

Практично всі маленькі дівчатка мріють про те, щоб бути королевою. Ця мрія цілком здійсненна завдяки святам , які часто проходять в школах. На цих балах можна перетворитися в снігову або шахову королеву. Корона - це найголовніший аксесуар будь королеви, до того ж і робиться він неймовірно легко.
Інструкція
1
Для корони снігової королеви буде потрібно товста біла дріт, плоскогубці, а також срібляста мішура. Потім беруться плоскогубці, за допомогою яких з дроту загинається круглий каркас. Яку він матиме форму не настільки важливо, головне - довіритися своїй фантазії. І в завершенні каркас обмотується мішурою. Однак не забудьте про одну маленьку деталь, корона обов'язково повинна підходити по розміру голови дитини. Тому виготовляти каркас треба дуже уважно.
2
Корону Шахової королеви можна зробити, використовуючи картон, клей і степлер. Робиться картонний каркас з декількох шарів, які промащуються клеєм або, для повної впевненості, що вони не розпадуться, скріплюються степлером. Зверху вирізаються зубчики. Отже, основа для корони готова.
3
Тепер перейдемо до її повного перетворення. Для цього буде потрібно переливається фольга, або яскрава, барвиста тканину. Тканина підійде з атласу, або шовку. Однак не обов'язково застосовувати саме фольгу або тканину, можна використовувати що завгодно, варто тільки пофантазувати. На цьому етапі корона прикрашається або бісером, або стразами, або намистинками. Обраний для прикраси матеріал треба не просто безладно сипати на корону, а придумати нехитрі візерунки, адже королева повинна мати належний вигляд.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ns7hRf6hAoM
Зверніть увагу
Дуже добре, якщо людина, яка робить корону, володіє чудовими творчими здібностями, так як на наступному завершальному етапі виготовлення корони це дуже знадобиться.
Корисна порада
Звичайно, це дуже довгий і стомлююче заняття, але воно варте того, щоб дівчинка, що з'явилася в ній на ранку, ловила на собі захоплені погляди всіх присутніх там гостей.