Як тренувати футболу.

Футбол - найпопулярніший вид спорту на землі. Грати в нього любить величезна кількість людей, однак про те, як вдосконалювати футбольну техніку і фізичні характеристики футболістів, знають не всі. Якщо вам цікава подібна інформація, то ви зможете знайти її в даній статті.
Інструкція
1
Визначтеся з планом тренувань. Вирішіть, скільки буде тренувань на тиждень і як довго вони триватимуть. Стандартно аматорські футбольні команди проводять три тренування на тиждень тривалістю по 2-2,5 години. Проводити їх краще ближче до вечора, в 17-19 годин, коли вже не дуже жарко.Раз в тиждень зазвичай проводиться гра, але замість неї можна влаштувати крос або похід в сауну.
2
Розігрівайте команду. Початковий етап тренування починається з розігріву. Гравці беруть м'яч і біжать навколо поля. Пробігши коло, гравці повинні бігти без м'яча, роблячи повороти тулубом.
3
Після розігріву гравці протягом 5 хвилин роблять розтяжку. Зверніть увагу на розтяжку паху, гомілки і голеностопа.
4
Відправляйте команду на бігові вправи без м'яча. Проводите естафети, човниковий біг. Тренуйте ривки по полю.
5
Робіть бігові вправи з м'ячем. Поставте на поле фішки, і нехай гравці оббігають з м'ячем, то збільшуючи, то знижуючи темп бігу.
6
Робіть інші вправи з м'ячем. Вправи в квадратах і відпрацювання ударів по воротам - обов'язковий елемент тренувальних вправ. Крім того, варто відпрацьовувати удари зі стандартних положення, удари з пасу, навіси з флангів і удари по м'ячу головой.Заканчівать базову частину тренування варто двосторонньої грою і розтяжкою.
7
Тренуйте техніку і тактику. Кожне тренування слід відпрацьовувати техніку, наприклад, пас «щокою» або удар «підйомом».
8
Давайте ігрову практику футболістам. Без ігрової практики тренування не будуть настільки ефективні, тому намагайтеся дати кожному гравцеві хоча б трохи часу, щоб вийти на поле.