Як зробити об'ємну рамку.

Щоб зробити об'ємну рамку , буде потрібно трохи терпіння і підручних канцелярського приладдя. Фотографія обводиться олівцем, а до сторін отриманого прямокутника "домальовує" ще по 4 прямокутника шириною 1,5-2 см. Потім, вся конструкція вирізається, а вузькі прямокутники складаються в гармошку.
Вам знадобиться
  • твердий картон, ножиці, лінійка, клей, олівець і різак
Інструкція
1
Для початку, виберіть колір і рельєфність картону. Переверніть картонний лист лицьовою стороною вниз. Визначтеся з розміром рамки. Наприклад, якщо вам потрібна рамка під певну фотографію, то вам варто просто прикласти фотографію до картону і обвести її. Далі накресліть прямокутник. Для цього за допомогою лінійки і олівця відзначте кути, а потім прослідкуйте за тим, щоб вони були рівні 90 градусам. Тільки тоді прямокутник вийде рівним. Після того, як ви намалюєте прямокутник, вам необхідно буде з кожного боку намалювати ще по 4 аналогічних фігури, щільно прилеглих один до одного. Ширина кожного прямокутника не повинна перевищувати 2 сантиметри. Відміряйте лінійкою рівні прямокутники і обведіть олівцем. Отже, у вас вийшов креслення рамки.
2
Тепер за допомогою різака необхідно вирізати креслення. Щоб все вийшло рівно, підставте лінійку під краю креслення і проводите різаком строго по лінійці. Вирізати коштує не основний прямокутник, а весь чертеж.После того, як ви вирізали креслення, необхідно загнути по 4 прямокутника з кожного боку. Прикладіть лінійку і загинайте кожен прямокутник окремо. Так у вас повинна вийти гармошка, з прямокутником за розміром фотографії в центре.Далее вам знадобиться клей. Тримаючи конструкцію лицьовою стороною вниз, загинайте і склеюють прямокутники з кожного боку. При загині у вас повинно вийти за об'ємною прямокутнику з кожного боку. Так як ви загинали прямокутники по колу, то вони повинні виявитися лицьовою стороною вгору.
3
Після того, як 4 прямокутника були склеєні, вам слід з'єднати їх між собою. Для цього просовуйте кінці одного прямокутника в інший, скріплюючи клеєм. І так по колу. Всі 4 прямокутника повинні бути склеєні один з другом.Ітак, ми отримали об'ємну рамку . Якщо хочете зробити її ще красивішою, виконайте всі операції знову. Отримавши 2 об'ємні рамки, скріпіть їх між собою шматочками картону так, щоб вийшли дверцята.
Зверніть увагу
Так як ви можете нерівно відрізати чи накреслити, то майте в запасі побільше картону.
Корисна порада
Зображення або фотографія, поміщена в об'ємну рамку, стануть оригінальним подарунком.