Як зробити рамку в Photoshop.

Будь-яке зображення в рамці виглядає краще, ніж без неї; обрамлення здатне надати картинці особливу неповторність. Колір рамки може контрастувати з колірною гамою зображення, доповнювати її або відтіняти, акцентуючи увагу на картинці. Окантовка зображення з використанням різних текстур дозволять заграти вашій роботі новими фарбами, надати їй логічну завершеність. Цвітну рамку для свого малюнка ви без праці можете зробити в програмі Photoshop, витративши на це всього кілька хвилин.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop
  • - вміти користуватися інструментами «Піпетка»
  • - вміти створювати і переміщати шари
Інструкція
1
Відкрийте зображення в програмі Photoshop. Перейменуйте будь-яким словом або цифрою єдиний шар (зазвичай він названий «Задній план»), клацнувши двічі на його назві; щоб зняти захист і мати можливість виробляти будь-які дії з площиною картинки. Створіть новий шар і перемістіть його під шар з картинкою. Створений шар знадобиться для розміщення на ньому фону майбутньої рамки.
2
Змініть розмір полотна зображення командою «Зображення - Розмір полотна». Виберіть одиницями виміру сторін картинки пікселі і клацанням миші поставте галочку біля слова «Щодо» (розмір полотна мінятиметься щодо розміру зображення). В полях «Ширина» та «Висота» впишіть за однаковим значенням, рівному ширині вимагається рамки. Після зміни розміру полотна навколо рисунка повинна утворитися обрамлення з прозорим фоном, так як полотно - це не саме избражение, а площину, на яку воно поміщено. При зміні розміру полотна розмір зображення змінам не піддається.
3
Щоб правильно розрахувати розмір рамки, орієнтуйтеся на загальні розміри сторін зображення. Наприклад, якщо ширина зображення дорівнює 500 пікселям, висота - також 500 пикселям, то для картинки підійде рамка шириною приблизно в 100 пікселів. Обрамлення має бути не надто вузьким і не надто широким.
4
Виберіть потрібний колір для рамки інструментом «Піпетка» і залийте за допомогою інструменту "Заливка" вибраним кольором нижній шар.
5
Для додання текстурності фону рамки використовуйте команди «Фільтр-Рендеринг-Хмари» (ефект хмар), «Фільтр-Текстура-Вітраж (або Мозаїчні фрагменти)» (ефект мозаїки), «Фільтр-Текстура-Зерно» (ефект зернистості), «Фільтр-Текстура-Кракелюри» (ефект рельєфної поверхні). Ці дії виконуйте при виділеному шарі, на якому розташовується фон рамки.
Корисна порада
- кольором рамки може стати найбільш темний або яскравий (виділяється) ділянку зображення або колір, що контрастує з гамою малюнка; для будь-якої картинки підійдуть білий або сірий кольори фону