Як влаштувати ювілей.

Ювілей - подія, яка хочеться запам'ятати надовго. На нього запрошують найближчих і значущих для ювіляра людей. Успішне проведення свята багато в чому залежить від якісної підготовки. Часто нам складно визначити, з чого почати організацію ювілею. Необхідно врахувати багато нюансів, щоб не допустити неприємних моментів. Приміщення, сценарій, частування - все має бути продумано.
Інструкція
1
Перш за все, слід визначитися з масштабом заходи, кількістю гостей. Це буде залежати від бажання і можливостей винуватця торжества.
2
Далі необхідно вибрати приміщення для проведення свята. Це може бути квартира ювіляра (у разі, коли гостей невелику кількість), приміщення офісу або кафе. У кожному разі, це місце має бути зручним і вміщати всіх гостей. Крім того, воно має бути пристосованим як для застілля, так і для проведення різних конкурсів і танців. Особливу увагу слід приділити прикрасі залу і продумування меню.
3
Дуже важливо вибрати людину, яка готуватиме сценарій і бути ведучим ювілею. Це може бути близький ювіляру людина чи професійний тамада. У першому випадку ведучий знатиме якісь цікаві та значущі подробиці з життя ювіляра. Також цей варіант обійдеться дешевше. З іншого боку, професійний ведучий знає всі тонкощі проведення свята і зможе врахувати непередбачені обставини.
4
Сценарій свята повинен передбачати перерахування достоїнств ювіляра, нагадування про його значущих життєвих датах і подіях. Також потрібно приділити увагу членам її сім'ї, близьким людям, які займають вагоме місце в його житті. Крім цього, в сценарій необхідно включити різні конкурси, вікторини на знання життєвого шляху ювіляра. Це дозволить гостям підбадьоритися, а також залишити собі невеликий сувенір про свято. Крім того, це дасть можливість зайвий раз приділити увагу винуватцю торжества.
5
Особливе місце на ювілеї займають танцювальні паузи. Музика повинна задовольняти смакам всіх поколінь, присутніх на святі.