Як зробити півники. півники в домашніх умовах.

Льодяники на паличках у вигляді півників - улюблені ласощі дитинства. На вулицях іноді можна купити півники з рук, їх дуже легко можна приготувати півники і в домашніх умовах. Головне - знайти в магазині або попросити у знайомих спеціальні формочки. Або скористатися металевими формочками для печива.
Вам знадобиться
    • цукор
    • вода
    • харчові барвники
    • каструля
    • формочки
Інструкція
1
У невелику каструлю насипте білий цукровий пісок і налийте воду. Пропорція має бути три до одного, тобто на три столових ложки цукру - одна ложка води.
2
Нагрівайте воду з цукром на повільному вогні, акуратно перемішуючи дерев'яною лопаткою, щоб цукор швидше розчинявся. Коли маса почне перетворюватися з білою в коричневу і піде бульбашками, припиніть помішування. Як тільки бульбашки стануть більшими, вимкніть вогонь.
3
Дуже швидко, не даючи масі охолонути, розлийте її по змазаним рослинним маслом формах і залиште до повного застигання. Якщо формочки у вас без дна, укладіть їх на кондитерський лист. Після того, як фігурки затвердіють, дістаньте їх з формочок. Петушки готові.
Зверніть увагу
Якщо ви забарилися і суміш почала остигати до того, як її розлили по формочках, можете підігріти її трохи в мікрохвильовці
Корисна порада
Якщо ви хочете зробити різнокольорові півники, під час закипання цукрової маси додайте в неї на кінчику ножа харчовий барвник.