Як видалити обліковий запис в Skype. поміняти обліковий запис в скайпі.

На даний момент часу поширена програма Voip зв'язку, яка називається Skype. Мільйони користувачів щодня здійснюють велику кількість відео дзвінків по всьому світу. Однак практика показує, що численні проблеми зазвичай пов'язані з видаленням свого облікового запису з даного сервісу. Якщо слідувати певним правилам, таких труднощів більше не виникне.
Вам знадобиться
  • ПК, інтернет, скайп
Інструкція
1
Якщо ви хочете видалити свій обліковий запис з сервера Скайпу, то це неможливо, так як в програмі такої функції немає. Це зроблено просто для загальної безпеки. Ви можете поміняти ваш e-mail на будь-який інший або спеціально для цього створений. Більше не варто заходити в програму через цей обліковий запис. ПО закінчення 22 днів ваш логін зникне з пошуку користувачів і буде недоступний. Якщо ви після закінчення цього терміну зайдете в Скайп через цей обліковий запис, то все встане на свої місця. Логін буде доступний для пошуку.
2
Тепер про те, як видалити обліковий запис користувача з комп'ютера. Ця проблема може виникнути коли в Skype був здійснений вхід з вашого комп'ютера. Вам його Нік не нужен.Однако варто зауважити, що він зберігся, і буде вам періодично нагадувати про себе. Для цього необхідно пройти цим шляхом. Натисніть Пуск, далі Виконати. Введіть в поле для введення наступну команду "Application data \ Skype".
3
У вікні (провіднику) ви побачите папки з усіма обліковими записами користувачів, що заходили будь-коли з вашого комп'ютера. Тепер видаліть ті, які вам не потрібні. Ось таким простим способом видаляються облікові записи користувачів сервісу Skype.
Windows пропонує користувачу досить зручну і потрібну функцію - облікову запис . Скільки користувачів, стільки й облікових записів можна створити. Вони можуть володіти правами адміністратора або обмежуватися використанням декількох програм, деякі з них знаходяться під паролем, деякі ж можуть бути відкриті для кожного користувача.
Інструкція
1
Іноді нам необхідно перейти з однієї в іншу, щоб, наприклад, скористатися повноваженнями конкретної облікового запису. Як же нам потрапити в меню вибору облікових записів? Напевно, багато хто бачив при натисканні пуск опцію «Вийти з системи» - це має на увазі, що ви, не вимикаючи комп'ютера, вільно можете переміщатися з одного облікового запису в іншу. В Windows 7 це можна зробити, натиснувши на стрілочку поруч з «Завершенням роботи», що теж знаходиться в меню «Пуск»
2
Після цього нам теж надається вибір: або залишити все додатки і програми працювати в одного облікового запису і в той же час увійти в іншу, натиснувши "Змінити облікову запис », або повністю вийти з однієї і також увійти в інший обліковий запис , натиснувши «Вихід». Так ми вільно і нескінченно можемо подорожувати по різних облікових записів і використовувати різні додатки.
3
Так, зайдіть в меню «Пуск»
4
Натисніть «Змінити облікову запис "
5
Зі списку запропонованих імен виберіть необхідну і клікніть по ній.