Як продавати дитячі речі.

Продаж дитячих речей - хороший бізнес. Він приносить не лише прибуток, а й моральне задоволення. Працювати з дитячими товарами - одне задоволення, особливо, якщо вони високої якості. Дитячий одяг завжди затребувана, тому що діти швидко ростуть. Наші поради допоможуть вам збільшити продажі дитячого одягу.
Інструкція
1
Акуратно викладіть товар. Це найголовніше. Зазвичай батьки приходять в магазин зі своїми дітьми, діти вередують і немає часу розбирати завали одягу. Все повинно акуратно лежати на видному місці, щоб можна було підійти і подивитися потрібну річ.
2
Правильно оформіть вітрини і вішала. На вітринах розкладіть товари по одному. Зазвичай у вітрину поміщають повзунки, сорочечки, чепчики, пінетки та інші дрібні предмети гардероба. На вішала повісьте верхній одяг, сукні та костюми. Всього по мінімуму. З розмірного ряду виставляйте в торговому залі тільки один розмір - найменший, а решта забирайте на склад. Пам'ятайте, у вас не барахолка, а магазин дитячого одягу.
3
Кофти, сукні, блузки та сорочки повісьте трохи вище рівня очей. Спідниці, брюки, пояси, сумки, рюкзачки - нижче. Обов'язково отпарьте все речі , перш, ніж вивісити їх в торговому залі. Весь одяг має виглядати ідеально. Ніяких стирчать ниток, відпалих гудзиків або брудних плям!
4
Наведіть у магазині порядок. Чистота і акуратність - запорука успіху у вашому бізнесі.
5
Заповніть цінники за всіма правилами. Відсутність цінників дратує покупців. У верхній частині цінника вкажіть назву організації - власника торгової точки, далі - найменування товару, артикул, щоб простіше було знайти річ на складі, що залишилися в наявності розміри. Нижче - ціну, склад і країну-виробник.
6
Виберіть положення товарів. У центральній частині розташуйте одяг відомих марок, дорожчу за ціною. Ймовірність того, що її куплять саме там в рази вище.
7
Вивчіть мерчендайзинг. Ця наука допоможе вам зробити правильну викладку товару і збільшити обсяг продажів.
Зверніть увагу
Не забувайте, що акції, знижки, розпродажі і "жовті цінники" дуже приваблюють покупців.