Як тренувати зв'язки.

Так вже трапляється, що людина, що не займається спортом, дізнається про те, що у нього є зв'язки , тільки після травми. Між тим, саме слово «зв'язка» говорить про те, що це якийсь сполучний механізм. Зв'язки бувають різними, але головне їхнє призначення у тому, що вони з'єднують кістки між собою, забезпечуючи їх пружне взаємодія. Зв'язки необхідно тренувати для збереження рухливості, здоров'я і молодості організму.
Інструкція
1
У різних частинах тіла зв'язки мають різноманітні будова і механізм кріплення. Звідси будуть витікати деякі особливості тренування. Однак є й загальні принципи тренування в'язок, дотримання яких обов'язково.
2
Якщо зв'язка була пошкоджена, до тренування треба приступати тільки після того, як дозволить лікар. Не забувайте прислухатися до того, що говорить ваше тіло. Робіть це обережно: те, чого хочете ви, і те, про що говорить тіло, часом абсолютно різні речі. Після травми тренувати зв'язки потрібно акуратно, поступово нарощуючи навантаження.
3
Перш ніж тренувати зв'язки , необхідно їх зміцнити. А потім постійно підтримувати цей стан. Зміцнення - це вже початок тренування зв'язок. Підхід повинен бути комплексним.1. Робіть масаж суглобів. Це посилить приплив крові, і зв'язка буде отримувати поживні речовини, які ви споживаєте з їжею або лікарськими препаратамі.2. Харчуйтеся правильно. Міцні зв'язки забезпечать вам вітаміни С і Е. Вітамін С є в помідорах, кольоровий і звичайної капусті, зеленому горошку, солодкому перці, салаті, петрушці, щавлі, шпинаті, лимоні, мандаринах, лаймі, апельсинах, чорної смородині, агрус, шипшині і ківі.Вітамін Е можна знайти в паростках пшениці, зернах інших злакових культур, моркві, салаті латуке, петрушці, селері, обліписі, рослинному маслі, фундуку, яєчному жовтку, насінні гарбуза, шипшині, буряках, часнику і сірому пшеничному хлебе.Откажітесь від вживання продуктів, що містять консерванти і хімічні речовини. Газована вода, сиропи на барвниках, льодяники, жувальна гумка, чіпси і т.п. вимивають корисні речовини і заважають засвоєнню деяких мікроелементів. Без них ваші зв'язки стануть слабимі.3. Слідкуйте за вагою: зайва вага дає посилене навантаження на зв'язки .4. Зміцнюйте зв'язки за допомогою фізичних вправ. Вони засновані на забезпеченні помірної статичного навантаження. Для рук - це еспандер, гантелі, підтягування, стійка на руках, віджимання від підлоги. Для ніг - присідання, стрибки зі скакалкою, ходьба на носках, плавання.
4
З такою базою укріплених в'язок можна не побоюватися за свободу пересування. Здоров'я і молодість вам забезпечені (правда, не забувайте про поліпшенні стану самих кісток, особливо хребта). При бажанні можна піти далі в тренуванні м'язів. Це зробить ваше тіло більш досконалим. Пам'ятайте, що зв'язки потрібно тренувати в комплексі з м'язами.
5
Тренуванню зв'язок і м'язів посприяють заняття спортом в тренажерному залі і на динамічних тренуваннях: заняття танцями, йогою, плавання. Обговорюйте свої побажання з тренером і підбирайте правильну навантаження.