Як з'єднати деталі гачком. пов'язати 2 полотна спицями між собою.

Ви пов'язали виріб спицями або гачком , але не знаєте, як з'єднати деталі? Найпростіше це буде зробити гачком . Є кілька способів з'єднання деталей гачком . Всі вони досить прості, різноманітні і підійдуть для виробів будь-яких видів. Взагалі, в'язання гачком дуже захоплююче, а щоб ваші речі були дійсно шикарними і акуратно обробленими, вам просто необхідно знати, як можна з'єднувати деталі гачком .
Інструкція
1
Складіть готові відпарені деталі вироби лицьовими сторонами всередину, внутрішні частини самих верхніх петель захоплюйте гачком , і пров'язуйте як сполучні стовпчики. Нитка з одного боку полотна, а робоча петля - з іншого.
2
Складіть разом відпарені деталі і з'єднайте їх стовпчиками без накиду. В цьому випадку шов вийде більш грубим.
3
Можна зробити декоративний рубчик. Для цього так само складіть відпарені деталі лицьовими сторонами назовні і провязивать стовпчики з накидом, без накиду, або якісь декоративні стовпчики по краю вироби. Це буде зовнішня сторона.
4
Починайте з'єднувати з кутів. Складіть мотиви лицьовою стороною назовні, закріпити нитку в центральну петлю кута мотиву, провязать три щільні повітряні петлі. Гачок ввести в потрібну петлю протилежній деталі і зробити щільну петлю. Далі, виконати 3 повітряні петлі, пропустити 2 петлі по першому зовнішньому краю і зв'язати одну щільну петлю, захопивши 2 нитки наступної петлі. Таким чином в'язати до кінця мотиву. Коли підійдете до кута - замість 3 повітряних петель пров'яжіть 5, з'єднуючи 4 деталі між собою.
5
Другий раз, з'єднуючи чотири деталі в кутку, потрібно зв'язати 2 повітряні петлі, 1 щільну петлю в центр ланцюжка з п'яти повітряних петель, які використовувалися для першого з'єднання чотирьох деталей. Далі продовжуємо в'язати по 3 повітряних петлі, як в'язали по довжині всього мотиву.